Tatabánya – BFC Siófok 0:1 (vége) | Békéscsaba – ZTE 0:0 (vége)
Békéscsabai Előre 1912 SE
0:0 (0:0)
ZTE FC
péntek 14.03.2014, 15:00 • Kórház utcai stadion, Békéscsaba • Merkantil Bank Liga

A mérkőzésen igazságos döntetlen született, 0-0 lett a végeredmény, bár az utolsó pár percben a ZTE többször is közel volt a gólhoz. A játék nagyon fizikális volt, ezáltal egyik csapat sem tudott igazán kibontakozni, azonban az utolsó pár percben megélénkült a játék képe. A helyzetek meg voltak mindkét oldalon, de ezzel egyik csapat sem tudott élni. A két csapat közt ezzel marad a 3 pontos különbség. (16:52:35)

90+2
    Babati kap sárgát lerántásért.

90+1
    Pantovic elől pattant el a labda helyzetben.

90
    2 perc a hosszabbítás.

89
    Hazai szöglet.

88
    Károly lövését védte a kapus bravúrral.

87
    Leucuta legurítása nem jutott el társakhoz.

85
    A szöglet után Balog mentett a gólvonalról.

84
    Kapu előtti kavarodás után Sluka lövése csattant a kapufán.

83
    Pantovic csúszott el helyzetben.

82
    Csabai szöglet.

81
    Tölgyesi középre tett labdája gurult el centikkel a kapu előtt, de nem tudta elérni egyik társa sem.

80
    A hazaiak is kihasználják utolsó cserelehetőségüket, Lucas helyén Viczián.

79
    A vendégek utolsó cseréje, Vinicius helyén Bíró.

78
    Mosquera tette kézzel maga elé a labdát.

77
    Viniciusig nem jut el a középre tett labda.

76
    Mosquera kap sárgát műesésért.

75
    Vlaszák halászta le Leucuta beadását.

Fehér Marcell

Gólok:

Lapok:   30. Koszó (BCS), 32. Balog (BCS), 48. Leucuta (BCS), 76. Mosquera (BCS) – 9. Kovács (ZTE), 15. Bogunovic (ZTE), 67. Preklet (ZTE), 90+2. Babati (ZTE)

Békéscsabai Előre 1912 SE: Póser – Vozár, Balog, Koszó, Juhász – Lucas (Viczián 80'), Tölgyesi, Pozsár (Károly 63'), Leucuta – Prasler(Pantovic 73'), Mosquera
    Cserék: Scekic, Gajdos, Viczián, Soós, Pantovic, Horváth, Károly

ZTE FC: Vlaszák – Bogunovic, Preklet Kovács Nagy – Hajdú, Simonfalvi (Horváth 33'), Vinicius (Bíró 79'), Sluka, Frizoni(Kocsis 68') – Babati
    Cserék: Czirjék, Szántó, Tóth, Kocsis, Bíró, Horváth, Kovács

Játékvezetők: Kovács J. Zoltán – Kormányos, Szvetnyik