Hull City – Manchester City 0:2 (vége) | Everton FC – Cardiff City FC 2:1 (vége) | Fulham FC – Newcastle United 1:0 (vége)
Southampton FC – Norwich 4:2 (vége) | Sunderland AFC – Crystal Palace 0:0 (vége) | Swansea City – West Bromwich Albion 1:2 (vége)
Aston Villa FC – Chelsea F.C. 1:0 (vége)
Southampton FC
4:2 (1:0)
Norwich City
szombat 15.03.2014, 16:00 • St Mary's Stadium, Southampton • Barclays Premier League

Nyolcvan percig a három gólt leszámítva csak csendesen folydogált az összecsapás. Újabb három gól született a hátralévő majd húsz perc alatt és izgalmassá varázsolta a találkozót az utolsó másodpercig. A vendéglátók a saját dolgukat nehezítették meg két eladott labdával, míg Elmander életet hozott a vendégek játékába. Ettől függetlenül teljesen megérdemelten nyert és gyűjtötte be a három egységet a házigazda egylet. Ezzel a sikerrel egy helyet előrelépve már a nyolcadikok megelőzve a Newcastle-t, a Norwich maradt a 15. pozícióban.
    Köszönöm a figyelmet, további kellemes hétvégét! (18:10:38)

90+7
    A Southampton gólt szerzett!

Kontrát vezetnek a Szentek, Davis szerzett labdát, amjd vezeti végig a tizenhatosig, ott passzol SAM GALLAGHER-hez, aki 16 méterről a kapu közepébe helyez.

90+6
    Még mindig 64 százalékban a hazaiak birtokolják többet a labdát.

90+6
    Próbál a vendég gárda a Soton kapuja elé kerülni.

90+5
    Lebiceg, Ő már nem fog visszajönni.

90+4
    Loven marad lenn, az ágyékát kell ápolni.

90+3
    Utolsó csere a mérkőzésen: Gallagher jön Rodriguez helyett.

90+2
    Redmond-ot akarja Snodgrass kiugratni a 16-on belülre, de Boruc jól jön ki és felszedi előle.

90
    Öt perc a ráadás! Ennyi ideje maradt a Kanáriknak egyenlíteni!

88
    Guly marad lenn, Yobo találta el, ápolni kell a hazaiak játékosát.

87
    Elképesztő öt percen vagyunk túl, a hazaiak dolgoznak ki nagy helyzeteket, de a Nowwich jön vissza a meccsbe.

86
    A Norwich gólt szerzett

Újabb eladott hazai labda, most Guly volt a vétkes, Elmander csípte el megint, Van Wolfwinkel-nek passzolt, aki lőtt a tizenhatos előteréből jobbal kapura Boruc ezt ugyan védeni tudta, de a jobbra pattant labdát ROBERT SNODGRASS gyűjti be és vágja a kapu közepébe! 3:2! Hihetetlen!!!

85

Fonte hazaadása Borucnak sikerült nagyon rövidre, JOHAN ELMANDER fülelte le és lőtte a kapuba a kapus lába között. 3:1. Szépítenek a vendégek.

83
    A jobb oldali szögeltet kifejelik a vendég bekkek.

82
    A saját térfelén adja el a Norwich a labdát, Davis gyűjti be, majd passzol Lamberthez a tizenhatos jobb oldalán majd lő, de lövését lábbal védi Ruddy! Szöglet!

82
    Rodriguez a tizenhatos jobb sarkától tekert kapura, a bal felsőbe szánta a lövést, de felső lécről kifele pattant.

81
    Ward-Prowse tizenhatos bal sarkáról tekert középre egy pontrúgást, de a védők kifejelik.

76
    Olsson emelt középre a bal szélről, Snodgrass érkezett középen, de lekésett róla.

Jankó Gergely

Gólok: 5. Schneiderlin, 57. Lambert, 72. Rodriguez, 90+7. Gallagher – 85. Elmander, 86. Snodgrass

Lapok:   35. Davis (SOT) – 43. Pilkington (NOR), 60. Snodgrass (NOR)

Southampton FC: Boruc – Clyne, Lovren, Fonte, Shaw – Ward-Prowse, Schneiderlin, Davis – Ramirez (61. Guly), Rodriguez (90+3. Gallagher), Lallana (56. Lambert). Cserék: Chambers, Guly, Gallagher, Gazzaniga, Hooiveld, Lambert, Yoshida.
    Norwich City: Ruddy – Whittaker, Bennett, Yobo, Olsson – Snodgrass, Howson, Tettey, Johnson (65. Van Wolfswinkel) – Pilkington (65. Redmond), Hooper (65. Elmander). Cserék: Bassong, Bunn, Elmander, Hoolahan, Martin, Redmond, Van Wolfswinkel.

Játékvezetők: Kevin Friend