Manchester United – Aston Villa FC 4:1 (vége) | Crystal Palace – Chelsea F.C. 1:0 (vége) | Stoke City – Hull City 1:0 (vége)
Swansea City – Norwich 3:0 (vége) | West Bromwich Albion – Cardiff City FC 3:3 (vége) | Arsenal FC – Manchester City 1:1 (vége)
West Bromwich Albion
3:3 (2:1)
Cardiff City FC
szombat 29.03.2014, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Barclays Premier League

Egy egészen fantasztikus mérkőzésen vagyunk túl, 3–3-as döntetlen a vége West Bromwich és a Cardiff összecsapásának! Az első fél órát egyértelműen a hazaiak irányították, két gólt is szereztek nagyon gyorsan, de a Cardiff nem adta fel, Mutch gyönyörű góljával szépíteni tudtak, majd a második félidőben Caulker révén egyenlítettek. Innentől a 90. percig komolyabb helyzet nélkül csordogált a játék, a hosszabbításban viszont újra elkezdték a gólgyártást a srácok, először Thievy szerzett gólt, már a három pontot ünnepelték a hazai szurkolók, ám ekkor érkezett a mindössze 19 éves Daehli, aki kapott egy jó labdát a büntetőpontnál, és remek megoldással a bal fölsőbe vágta! (18:43:04)

90+5
    A Cardiff gólt szerzett!

URAMISTEN MIVANITT! EGYENLÍT A CARDIFF! A hazaiak már a lefújást várták, de a vendégek még végigvittek egy gyors akciót, melynek végén a 19 éves MATS DAEHLI a büntetőpontnál kapta a labdát, és bevarrta a bal fölsőbe!

90+4
    A West Bromwich gólt szerzett!

ÚJRA MEGSZERZI A VEZETÉST,A WEST BROM!!! Mulumbu indult meg a bal szélen, épphogy csak bent tudta tartani az alaponal mellett, majd beküldte laposan középre THIEVY BIFOUMA pedig lecsapott a labdára az ötösnél, és beverte Marshall kapujába!

90+2
    Thievy tört be a tizenhatosra a jobb szélről, visszapattant a lövése, Gera megpróbált ismételni, de nem találta el a kaput.

90+1
    Foster tisztáz üggyel-bajjal a tizenhatos elől.

90+1
    Négy perc a hosszabbítás.

90
    Egy perc sincs már hátra a rendes játékidőből, és még ezekben a percekben is inkább a Cardiff dominál.

88
    Zaha indította remekül Campbellt a tizenhatos jobb szélénél, de Campbell csúnyán eltörte a labdát.

88
    Cserélt most a Cardiff is Whittingham váltja Medelt.

87
    2–0-ra is vezetett a West Brom, de most nagyon úgy tűnik, hogy csak egy pontot tudnak gyűjteni ezen a hazai meccsen.

85
    Cseréltek a hazaiak, Dorransot váltja Gera Zoltán!

85
    Folytatódhat az összecsapás.

83
    Alighogy újra kezdték ismét ápolni kell.

82
    Gyorsan felépültek, mehet tovább.

81
    Berahino és Theophile-Catherine ütközött a levegőben, mindketten lent maradnak. Ápolás kell itt is.

78
    Cserélt a West Brom, Vydra le Thievy be.

76
    Dawson húzodott előre fejelni, de nem találta el a Cardiff kapuját.

75
    És nem áll le a Cardiff, ha már egyszer elkapták a fonalat miért is tennék. Valamit változtatnia kell Pepe Melnek, mert ha ezt a játékot folytatja a csapat, akkor talán pont nélkül zárják ezt a hazai meccset.

Dávid Kiss

Gólok: 2. Amalfitano, 9. Dorrans, 90+4. Thievy – 30. Mutch, 73. Caulker, 90+5. Daehli

Lapok:   64. Dorrans (WBA)

West Bromwich Albion: Foster – Ridgewell, Dawson, McAuley, Reid – Mulumbu, Dorrans(85. Gera), Morrison, Amalfitano(72. Berahino) – Sessegnon – Vydra(78. Thievy)
    Cserék: Myhill – Berahino, Bifouma, GERA, Lugano, O'Neil, Roofe.

Cardiff City FC: Marshall – Taylor, Caulker, Turner, Theophile-Catherine – Fabio(37. Zaha), Gunnarsson(46. Daehli), Medel(88. Whittingham), Mutch – Bellamy, Campbell.
    Cserék: Lewis – Cala, Cowie, Daehli, Jones, Whittingham, Zaha.

Játékvezetők: Michael Oliver