Bayer Leverkusen – Hertha BSC 2:1 (vége) | 1899 Hoffenheim – FC Augsburg 2:0 (vége)
Bayer Leverkusen
2:1 (2:1)
Hertha BSC
vasárnap 13.04.2014, 15:30 • BayArena, Leverkusen • Bundesliga

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (17:20:52)

Kibrusztolta a fontos győzelmet a Leverkusen hazai pályán a Hertha ellen. A végeredmény már az első félidőben kialakult, 24 perc alatt kétgólos előnyt szerzett a gyógyszergyári csapat, s bár gyorsan szépíteni tudott a Hertha, a vendégekből végül hiányzott az átütőerő az egyenlítéshez.

90+2
    Son kisszögletének már csak a labdatartás a célja.

90+2
    A kontra végén Son labdájába lép bele a tizenhatoson belül Cigerci, szöglet.

90+1
    Van den Bergh bal oldali beadását a hosszú saroknál Boenisch fejeli a mezőnybe.

90
    Két perc a hosszabbítás.

90
    Bender és Langkamp maradt a földön a jobb szélen, ápolásra szorulnak.

89
    Öztunali megy előre a jobb szélen, de végül rossz a középre tett labdája, menteni tudnak a Hertha védői.

89
    Brandt helyére Öztunali érkezik az utolsó percekre.

88
    Boenisch bal oldali beadását Kiessling nem tudja a kapuba továbbítani a rosszul kilépő Kraft mellett, s végül kivágják a labdát a vendégvédők.

87
    Brandt indítása hosszú balra Kiessling felé, Hosogai ment az oldalvonalon túlra.

86
    Pekarik lapos jobb oldali beadását az ötös jobb sarkánál Allagui sarokkal helyezi a bal sarok mellé.

86
    Can passzát Kiessling veszi át hosszan a tizenhatos előterében, Ronny hozhatja ki a labdát.

85
    Can felívelt szabadrúgását az ötös jobb sarknál húzza le Kraft kapus.

84
    Hosogai szabálytalan Brandttal szemben a Hertha térfelének közepén, szabadrúgás a hazaiak javára.