Fehérvár – Siófok 27:26 (vége) | Békéscsaba – Ipress Center-Vác 30:21 (vége) | MTK-Budapest – Debrecen 25:31 (vége)
MTK-Budapest
25:31 (8:16)
DVSC - TVP AQUATICUM
péntek 02.05.2014, 19:00 • Népfürdő utcai csarnok • Női kézilabda NB1

A második félidőt ugyan megnyerték a hazaiak, de az első játékrészben összeszedett nyolcgólos hátrányt nem sikerült ledolgozni.
    Győzelmével a Debrecen nagy lépést tett a kilencedik helyhez, az MTK-Budapest pedig maradt kiesőhelyen, egyre inkább reménytelenebb helyzetben.
    A hajdúságiak ma csapatként játszottak jól, a hazaiaknál Borbás és Fekete játszott átlagon felül. Despotovic mai játéka messze elmaradt a várakozástól, ráadásul harmadik kiállítása után már pályára sem léphetett.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (20:33:05)

60
    Mérkőzés vége. (25:31)

60
    A hazaiaknak nem sikerült góllal befejezni a támadást, a Debrecen pedig már nem érkezett rendesen végigvinni a támadást. (25:31) (25:31)

60
    Fél perccel a vége előtt az MTK-Budapest időt kért. (25:31) (25:31)

60
    A hazaiak eladták, Schneck viszont ismét bemutatott egy bravúrt. Az MTK-Budapest támadhat. (25:31) (25:31)

59
    Som kapott két percet, emberhátrányban fejezik be a vendégek. (25:31) (25:31)

59
    SISKA ment be bátran, a hazaiak nem merték bántani, lövésénél a jobb alsót választotta. (25:31) (25:31)

58
    A vendégek eladták a labdát, FEKETE átlövésből pókhálózta ki a felsőt. (25:30) (25:30)

58
    BORBÁS szedett össze egy labdát beállóban, könnyedén használta ki a ziccert. (24:30) (24:30)

57
    Barna jött be támadásba, betörésből szerezte a Debrecen harmincadik gólját. (23:30) (23:30)

56
    Hazai labdaszerzés után TAKÁCS eresztett el egy bombát, Lajtos nem sokat láthatott a lövésből. (23:29) (23:29)

55
    BORBÁS állt oda ezúttal is a hétmétereshez, nem hibázta el. (22:29) (22:29)

54
    SOPRONYI jött be támadásba, átlövésénél nem volt ellenszer. (21:29) (21:29)

54
    Siska kapott két perc kényszerpihenőt, visszahúzta ellenfelét. (21:28) (21:28)

53
    FUNDÁK testcsele után betört, a bal sarokba lőtte a labdát. (21:28) (21:28)

53
    SOPRONYI ment fel, átlövésénél könnyedén lőtte át a hazaiak falát. (20:28) (20:28)

52
    Ami nem sikerült elsőre, az másodszor már összejött TAKÁCS-nak, csuklóból engedett el egy bombát. (20:27) (20:27)

52
    Takács lőtt a szaggatottról, a blokkról lejött a labda, de támadásban maradhattak a hazaiak. (19:27) (19:27)

MTK-Budapest: Schneck, Kókai (kapusok) – Csuka, Tamás, Kulich, Pácz, Fundák, Fekete, Buzsáki, Balog, Borbás, Barczi, Despotovic, Takács
    DVSC - TVP AQUATICUM: Makai, Lajtos (kapusok) – Bohus-Karnik, Szilágyi, Varsányi, Simsikova, Sopronyi, Slakta, Som, Ábrahám, Barna, Siska, Karalyos, Karnik, Valovics, Kudor

Játékvezetők: Pech, Vágvölgyi