Tatabánya – Gyöngyös 36:26 (vége) | Balatonfüred – Csurgó 23:26 (vége)
Balatonfüredi KSE
23:26 (9:14)
Csurgói KK
vasárnap 04.05.2014, 18:30 • Balaton Szabadidő- és Konferenciaközpont • Férfi kézilabda NB1

A második félidőre nagy elszántsággal jöttek ki a fürediek. A 46. percre 2 gólra zárkóztak. Ekkor megremegtek a kezek. És újra 4 gólos előnyhöz jutott a Csurgó. A csurgói csapatban több játékos teljesítménye is kiemelkedő volt ,aminek eredménye lett a 3 gólos siker. A füredi csapatból Szöllősi Balázs mellett Székely és Komendánt hozta a maximumot.A kihagyott büntetők is megbosszulták magukat. A visszavágón is hasonló kemény ,izgalmas csata várható. Most a csurgónál az előny,de a Füred nem fel tett kézzel fog a visszavágóra utazni. Köszönjük megtisztelő figyelmüket. (20:12:33)

60
    Mérkőzés vége. (23:26)

60
    Tombor lövését védte a szélről Wyszomirski (23:26) (23:26)

60
    Gazdag a labda eldobásáért (23:26) (23:26)

60
    Szöllősi labdát szerzett,de a ziccert Zdolik elrontotta (23:26) (23:26)

59
    Vendég időkérés. (23:26) (23:26)

59
    KEMÉNY LÁSZLÓ gyors lerohanás után beállóból. (23:26) (23:26)

59
    FALUVÉGI RUDOLF ziccert lő (22:26) (22:26)

58
    Zdolik elcsúszott majd ebből indult a csurgó és GAZDAG TIBOR lőtte (21:26) (21:26)