Szombathelyi Haladás – FC Spartak Trnava 2:3 (vége) | Győr – FC Spartak Trnava II. 5:0 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Debreceni VSC 0:1 (vége)
Diósgyőri VTK – FC Nitra 2:0 (vége)
ETO FC Győr
5:0 (3:0)
FC Spartak Trnava II.
szombat 28.06.2014, 11:00 • ETO Park, M1 pálya, Győr • Felkészülési mérkőzések

Az ETO a két félidőt teljesen más felállásban játszotta le, az első félidőben szép gólokat szerezve és jól játszva szereztek komoly előnyt, a második félidőben is fölényben játszottak a nagyszombatiak második csapata ellen és két újabb szép góllal magabiztosan nyerték első felkészülési mérkőzésüket. (13:01:20)

78
    Az ETO gólt szerzett!
    MAREK STRESTIK jobbról kap labdát nagy helyzetben megtolja és higgadtan kilövi a jobb alsó sarkot 14 méterről! 5:0

68
    Varga ad be balról a jobb szélen érkező Strestiknek, aki középre ad az üresen álló KOLTAI TAMÁSNAK, ő 14 méterről kapus mellett könnyedén helyezi a kapu bal sarkába! 4:0

Elnézést kérünk, a helyszínen dolgozó kollégánknak technikai problémája akadt, így nem tudja folytatni a közvetítést, csak a gólokra szorítkozva.

61
    Dinjar ível be balról, a hosszú saroknál érkezik Trajkovic, de nagy helyzetben, 6 méterről mellé fejel!

59
    Varga bal oldali szögletét kivágják a védők a kapu elől.

58
    Folyamatosan támad az ETO, de egyelőre komolyabb helyzetek nélkül.

56
    Strestik emel a középen induló Koltai elé, de hosszan, a kapusé a labda.

55
    Illés lapos, 22 méteres lövését védi Sváber.

54
    Varga indítja Dinjart a bal szélen, a beadást blokkolják a védők, Dinjarra pattan vissza a labda, kirúgás.

52
    Dinjar lövésre adja be a szögletet, Illés lövése elkad a védőkben ezúttal is.

51
    Trajkovic indítja Strestiket, akit szögletre szerelnek a védők a jobb szélen.

50
    A második félidőt az ETO kezdi aktívabban a nagyszombatiak térfelén pattog a labda.

49
    Koltai beadását Illés veszi át, jó csel után, éles szögből lő, elakad a védőkben a labda.

48
    Varga jó csel után lő balról éles szögből, Sváber véd a hosszú sarok előtt.

47
    Varga indul a bal szélen, szerelik a védők.

46
    A középkezdés után a kezdőkörből célozza meg a kaput Ujlaky, Kostic figyel és véd könnyedén.

Gólok: 13. Pátkai, 21. Rudolf (bünt.), 24. Dudás, 68. Koltai, 78. Strestik

Lapok:   24. Galba (SPT2)

ETO FC Győr: 1. félidő: Kamenar – Babic, Lang, Had, Völgyi – Kamber, Kronaveter, Pátkai – Dudás, Rudolf, Andric

2. félidő: Kostic – Svec, Lang, Csató, Dinjar – Windecker, Trajkovic, Illés – Strestik, Koltai, Varga

Vezetőedző: Horváth Ferenc

FC Spartak Trnava II.: A keret: Hrivnak, Sváber kapusok – Jakabovic, Ondra, German, Remen, Hlavna, Ujlaky, Steinhübel, Galba, Urgela, Grusman, Magdolen, Jirka, Basa, Dobis

Vezetőedző: Bartos Ujlaky