Shakhter Karagandy – FK Atlantas Klapéda 3:0 (vége) | Hapoel Be’er Sheva FC – RNK Split 0:0 (vége) | Myllykosken Pallo 47 – Dinamo Minszk 0:0 (vége)
Omonia – FK Budućnost Podgorica 0:0 (vége) | Keşla FK – Elfsborg 0:1 (3:4 bűnt. vége) | FK Krasznodar – JK Sillamäe Kalev 5:0 (vége)
FK Haugesund – FK Sarajevo 1:3 (vége) | Esbjerg FB – FK Kairat Almaty 1:0 (vége) | Liberec – MFK Kosice 3:0 (vége)
FC Vaduz – KS Ruch Chorzów 0:0 (vége) | Lech Poznań – Kalju 3:0 (vége) | KS Flamurtari Vlorë – Petrolul 1:3 (vége)
FC Zimbru Chişinău – PFC CSKA Sofia 0:0 (vége) | Göteborg – Győr 0:1 (vége) | Tromsö – Víkingur 1:2 (vége)
FC Chikhura Sachkhere – Bursaspor 1:0 (4:1 bűnt. vége) | Soligorsk – Derry City 5:1 (vége) | AIK Fotboll – Linfield 2:0 (vége)
Hapoel Tel Aviv – Astana 1:0 (vége) | FC Zorya Luhansk – KF Laçi 2:1 (vége) | Asteras – Rovaniemi 4:2 (vége)
Sligo – Rosenborg BK 1:3 (vége) | WKS Zawisza Bydgoszcz – Zulte Waregem 1:3 (vége) | Hajduk – Dundalk FC 1:2 (vége)
FC Koper – Neftchi 0:2 (vége) | Široki Brijeg – FK Mladá Boleslav 0:4 (vége) | Jagodina – CFR Cluj 0:1 (vége)
Diósgyőri VTK – PFK Litex Lovech 1:2 (vége) | ND Gorica – Molde 1:1 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Rijeka 1:2 (vége)
Crusaders F.C. – IF Brommapojkarna 1:1 (vége) | St. Johnstone – FC Luzern 0:0 (vége) | SKN Sankt Pölten – Botev 2:0 (vége)
FH Hafnarfjördur – Neman Grodno 2:0 (vége) | UMF Stjarnan – Motherwell 3:2 (hosszabbítás vége)

A Zorya gólt szerzett!
    Karavayev húzta meg a jobb oldalon, beadását hat méterről PYLYP BUDKIVSKIY fejelte a kapuba.

85
    A Laçi gólt szerzett!
    Zefi passzolt pontosan, a vendégkontra végén VALDAN NIMANI talált a kapuba.

83
    Yarmash kapott sárga lapot.

78
    Chaykovskiy próbálkozott meg egy lövéssel mintegy 20 méterről, a vendégek kapusa szögletre mentett.

74
    Ljubenović ívelte be jobbról az ukránok sarokrúgását, a hosszún érkezett NIKOL IGNATĚVIĆ és hét méterről nagy erővel fejelt az albán kapuba.

61
    Budkivskiy fejezte be lövéssel a hazaiak támadását, 19 méterről centikkel rúgta fölé.

52
    Ljubenović végezte el a hazaiak szabadrúgását, majd a büntetőterületen belül Khomchenovskiy lőtt kapura, a vendégek kapusa biztos kézzel védett.

51
    Teqja kapott sárga lapot buktatásért.

46
    Lipartia helyére Ljubenović érkezett.

45+2
    Az első félidő hosszabbításában láthattuk a mérkőzés eddigi legnagyobb helyzetét. A hazaiak ívelték be a labdát ellenfelük tizenhatosára, az ötös sarkáról visszafejelt labdát Lipartia négy méterről is kapu fölé tudta rúgni.

45+1
    Yarmash kapott sárga lapot buktatásért.

37
    Lipartia buktatásért kapott sárga lapot.

35
    Az albánok a hazaiak tizenhatosára ívelték be a szabadrúgást, az egyik védő későn mozdult ki, így Zefi nem volt lesen, hat méterről lőtt kapura, labdája a becsúszó védőben elakadt. Ez komoly vendéglehetőség volt.

12
    Khomchenovskiy fejezte be lövéssel a Luhansk támadását, próbálkozása nem sokkal kerülte el a vendégek kapuját.

Gólok: 74. Ignjatijević, 87. Budkivskiy – 85. Nimani

Lapok:   37. Lipartia (FCZL), 45+1. Yarmash (FCZL), 83. Yarmash (FCZL) – 51. Teqja (KFL)

FC Zorya Luhansk: Shevchenko – Vernidub, Yarmash, Ignjatijević, Grytsay (65. Biliy) – Chaykovskiy, Kamenyuka, Petriak (61. Karavayev), Khomchenovskiy – Lipartia (46. Ljubenović), Budkivskiy
    Cserék: Santini – Biliy, Khudzik, Karavayev, Ljubenović, Borodai

KF Laçi: Vujadinović – Ofoyen, Çela (69. Sefgjini), Sheta, Sefa – Vucaj, Nimani (90. Ndreca), Teqja, Zefi – Adeniyi, Buljan
    Cserék: Lamellari – Sefgjini, Bardhi, Ndreca, Veliaj, Danaj

Játékvezetők: Tritsonis – Kostaras, Grevenis