Szigetszentmiklós – Soroksár 1:3 (vége) | Békéscsaba – ZTE 2:0 (vége) | Ajka – Sopron 3:1 (vége)
BFC Siófok – Szeged 2011 1:1 (vége) | Szolnok – Cegléd 1:1 (vége) | Kaposvári Rákóczi FC – Aqvital FC Csákvár 1:0 (vége)
– Gyirmót 2:0 (vége)
Kaposvári Rákóczi FC
1:0 (0:0)
Aqvital FC Csákvár
szombat 16.08.2014, 19:00 • Rákóczi Stadion, Kaposvár • Merkantil Bank Liga

Az első félidő még egyenlő játékot hozott, de a második félidőben a cseréknek köszönhetően feljavult a Rákóczi játéka. Nagy Krisztián beállítása jó húzásnak minősült Márton Gábor részéről.
    Bognár György hiába változtatott, nem sikerült veszélyes gólhelyzetet kialakítania csapatának.
    Összességében elmondható, hogy megérdemelt Rákóczi győzelem született hazai pályán. (20:45:43)

90+1
    Kovács Olivér kap sárga kártyát mivel Böcskei úgy ítélte meg, hogy a cipő bekötése időhúzásnak minősül.

90
    Böcskei játékvezető három percet hosszabbít.

90
    Domokos lövi el kapásból a kipattanó labdát, de a kísérlete messze elkerüli a kaput.

89
    Földes ment szögletre egy keresztlabda után.

87
    Szabó kapus fejjel teszi ki szélre a hátratett labdát.

86
    Nagy szabálytalankodik a támadást megakadályozva.

85
    Csere a Aquital FC Csákvár-nél/nál: lemegy Domján, bejön Sötét.

84
    Kovács lépett oda túl keményen a játékvezető szerint a középkörben.

83
    Somodihoz került hátra a labda, aki a bal oldalt hozza játékba.

82
    Földes kapott sárga lapot, miután szabálytalanul állította meg a csákvári támadást.

80
    Kovács Olivér lőhetett egy szabadrúgást, de a sorfal mellett elcsavart lövését Szabó vetődve védte.

78
    Bedobás a Kaposvárnak a bal oldalról az ötös magasságában.

77
    Hadaró végezhet el szögletet a jobb oldalról, de a beadását Szabó lehúzza.

75
    A cserék feldobták a Rákóczi játékát, Nagy Krisztián egy kis színt vitt a támadójátékba , így veszélyesebbé váltak a hazaiak támadásai.

74
    Karacs beadása RAJCZI PÉTERT találta meg, aki felugorva hátradőlve a kapu jobb felső sarkába fejelte a Rákóczi vezető gólját.

74
    A Kaposvár gólt szerzett!
    Gólszerző RAJCZI.

73
    Egy pillanatra beszorult a Csákvár, több lehetőség is adódott a Rákóczi előtt, de nem lett belőle gól.

72
    Rajczi szeretett volna befordulni center módjára, de hanyatt esve reklamált.

Törzsök Tamás

Kommentátort keresünk a Aqvital FC Csákvár csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 74. Rajczi

Lapok:   55. Kovács (KAP), 82. Földes (KAP), 90+1. Kovács Olivér (KAP) – 49. Hajdú (CSÁK)

Kaposvári Rákóczi FC: Somodi-Földes, Bank, Kovács O., Kiss- Zsdrál, Kovács T.-Albert, Karacs, Murai- Rajczi
    Vezetőedző: Márton Gábor
    Cserék: Rusák, Fejős, Hadaró, Nagy, Kozics, Lakatos, Házi

Aqvital FC Csákvár: Szabó- Ambrus, Köntös, Dulló, Hajdú- Molnár Cs, Domján, Bakos, Varga, Gajdos, Molnárt T.
    Vezetőedző: Bognár György
    Cserék: Gelei, Wild,Sötét,Imrik,Mihály,Domokos