Manchester United – Swansea City 1:2 (vége) | Leicester City – Everton FC 2:2 (vége) | Queens Park Rangers – Hull City 0:1 (vége)
Stoke City – Aston Villa FC 0:1 (vége) | West Bromwich Albion – Sunderland AFC 2:2 (vége) | West Ham United – Tottenham Hotspur 0:1 (vége)
Arsenal FC – Crystal Palace 2:1 (vége)
Queens Park Rangers
0:1 (0:0)
Hull City
szombat 16.08.2014, 16:00 • Loftus Road, London • Barclays Premier League

A játékvezető véget vet a mérkőzésnek, ahol bár a Queens Park Rangers közel járt a vezető találat megszerzéséhez, 19 lövésből egy sem talált a utat a hálóba.
    Veszélyes helyzeteket alakítottak ki, jobbára centiken múlt, hogy nem lett gól.
    A City egy jól sikerült leválást követően Chester fejesével megszerezték a vezetést, mely később a győzelmet jelentette, bár könnyen lehetett volna a védő negatív hős is, hiszen egy beadás után büntetőhöz juttatta az ellenfelet.
    A 11-es Austin nagyon gyengén lőtte el így McGregor könnyedén hárított.
    Összességében a City megérdemelten szerezte meg a győzelmet.

Köszönöm megtisztelő figyelmüket!
    Tartsanak továbbra is velünk, hamarosan következik az Arsenal – Crystal Palace mérkőzés itt az onlajnok.com-on. (18:00:01)

90+6

90+5
    Livermore szerez félpályánál egy labdát. Egy az egyen viheti az utolsó védőre, egy csel után fölé vágja a labdát.

90+5
    Ahol csak lehet húzza az időt a City, a bedobást is fél percig tart elvégezni.

90+4
    Egymás után 3 lövést 3 védés követ.
    Nem sikerül elmozdulni a 0-ről a hazaiknak.

90+4
    Sikerül megszerezniük a labdát a védőknek, akiknek még van erejük egy rohamra.

90+3
    Kisebb időhúzásba kezdett a vendég csapat.
    A szögletzászlónál tartják a labdát.

90+1
    A szögleteket még gyakorolniuk kell a Rangers játékosoknak.
    Már nem az első a mai mérkőzésen ami az egyik oldalon bejön és érintés nélkül megy ki a másik oldalon.

90
    5 perc lesz a ráadás.

90
    Újabb szöglet a hazaiaknak.

89
    16 helyzetből nem sikerült egyet sem gólra váltania a hazai csapatnak.

89
    Szöglet a QPR-nek, amit McGregor könnyedén húz le a levegőből.

88
    Órási kavarodás a City kapuja előtt, de nem jut lövéshez senki, így felszabadítanak a védők.

87
    Bánkódhatnak a hazaiak a kimaradt büntető miatt.

86
    Laposan, gyengén meglőtt büntető volt a jobb oldal irányába.
    Még csak nem is a sarokba.

85
    McGregor érezte az irányt és hárítani tudta Austin büntetőjét.

83
    Chester ért bele kézzel egy beadásba. Jogos a büntető.

83
    A játékvezető büntetőt ítélt.

82
    Utolsó cseréjét is kihasználja a vendég csapat.
    Ince veszélyesen és jól játszott az egész mérkőzés folyamán, Meyler váltja őt az utolsó 10 percre.

81
    Belül az utolsó 10 percen.

81
    A szöglet után nem alakul ki veszély a kapu előtt, de marad a labda a QPR-nél.

80
    Labdaszerzés középen.
    Philips lóg meg vele a bal oldalon, beadása szöglethez juttatja csapatát.

80
    A szabadrúgást az 5-ösre ívelik, de a kapus kiszalad és megfogja a labdát.

79
    Jelavic csúszik oda hátulról Faurlin lábára, jár érte a sárga lap.

79
    Védő helyett csatár.
    A sárga lapos Dunne helyett a gólveszélyes Zamora áll be.

78
    A szöglet a másik oldalon kimegy, most jöhet a csere.

77
    A védők jól fordítanak át a bal oldalra, sikerül kiharcolni egy szögletet.

77
    Remy robog a jobb oldalon, de nincs ember akihez passzolni tudja, így hátraadja a védőknek.

76
    Cseréhez készülnek a hazaiak, de játékban van még a labda.

76
    A támadás elakad, McGregor végezi el a kirúgást.

75
    Egymás után három szögletet végezhettek el a vendégek, de ezúttal Remy-nek sikerül megiramodnia a labdával.

74
    A szöglet után újabb szöglet csak ezúttal a másik oldalról.
    Jelavic felé kanyarodik a beadás, aki egyből a kapura teszi, újabb szöglet.

73
    Ince kap ezúttal is remek labdát, de belelövi a védőbe így jöhet a szöglet.

72
    Percek óta nem sikerül megtartania a labdát a hazai együttesnek.

71
    Ince felé jön a beadás, de lesen helyezkedett a támadó.

70
    A szöglet nem jutott el a kapuig, a védők tisztáznak, de így is a City jöhet bedobással.

70
    Green tolja szögletre a szabadrúgást.

69
    Dunne szabálytalan 16 méterre a kapujától.
    Sárga lapot kap a játékvezetőtől.

68
    Simpson helyén Philips folytatja az első hazai cserét követően.

67
    Hosszú idő után újra a QPR-nél a labda.

66
    Quinn beadását Green húzza le.

65
    Ince helyzete óta a Hull City tartja a labdát.

63
    Óriási helyzet a hazai kapu előtt, de Green hárítani tudja Ince lövését.

62
    Sok hibával dolgoznak a csapatok, ebből is adódik az, hogy a pálya közepén zajlik a játék.

61
    Középen adogatnak a felek.

60
    Egyenlőre nem alakult ki helyzet egyik kapu előtt sem.

58
    Tartja a labdát a Rangers.

57
    Eladott labda középen, de nem tudnak indulni vele a vendégek.

56
    Szabadrúgáshoz jutott a City, de a beadás veszélytelen volt, sőt még a Rangers indíthat támadást.

55
    A stadionban egyébként telt ház van, ami 18000 főt jelent.

54
    A szöglet nem sikerül jól, kimegy a másik oldalon a labda.

53
    Helyzet a másik oldalon, de Quinn remekül helyezkedik és szögletre fejeli a játékszert.

52
    A második félidőben gólra váltotta egyetlen helyzetét a City, pedig eddig még a kaput sem sikerült eltalálniuk.

51
    A Hull City gólt szerzett!

A szöglet után a két 5-ös húzza vonja egymást, de Ferdinand nem volt elég határozott ezért Chester a kapuba fejeli a labdát.

50
    A másik oldalon egy kisebb kavarodás, de az asszisztens ítéletet hoz, mégpedig szöglet fog következni.

49
    Austin kerül helyzetbe, de szabálytalankodik a kapussal szemben, így McGregor végez el szabadrúgást.

47
    Gyors egymás utáni helyzet a City kapuja előtt, de a kapus résen volt és hárítja a lövéseket.

46
    Csere a szünetben.
    Bruce játékával nem volt megelégedve a mester.
    McShane küldte be helyette Steve Bruce.

46

Az első félidőben remek helyzeteket alakított ki a hazai csapat, igaz a mérkőzés elején még látszódott, hogy nem mindenki jött ki az öltözőből, mind testileg, mind lelkileg.
    De körülbelül a 10.perctől elkezdtek játszani a csapatok.
    A hazaiak 9 lövéséből 3 kaput talált, még a City 3-szor lőtt kapura, de egyszer sem kellett Green-nek közbe avatkoznia.

45+3

45+2
    Az utolsó percekre nem marad izgalom, középen adogatnak a csapatok.

45+1
    A Hull City az utolsó negyed órára beszorult a kapuja elé.

45
    3 perc lesz a hosszabbítás.

45
    Nagyon távolról, visszatett labda ami nagyon mellé ment.

44
    Az újabb szöglet után nincs veszély, kivágják a mezőnybe a labdát.

43
    A szöglet után óriási kavarodás belül.
    Előbb Ferdinand fejesénél hárít a gólvonalon álló védő, majd a kipattanót Mutch teszi vissza, amit McGregor tol újabb szögletre.

42
    Austin iramodik meg a szélen, mielőtt lövő helyzetbe kerülni Bruce becsúszik és szögletre ment.

41
    Robertson ugrik ki két védő közül, kapja is a labdát, de az asszisztens lest jelez.

40
    Csere a Hull City-nél.
    Snodgrass sérülése komolyabbnak tűnik.
    Helyén Quinn folytatja.

39
    Mutch beadását követően a védők szerzik meg a labdát és építhetik saját támadásukat.

38
    Snodgrass hosszas ápolását követően folytatódik a játék.

36
    Snodgrass maradt lent a földön miután szabályosan eltávolították a labdától.

35
    10 perc van hátra az első félidőből, és bár többet birtokolja a City a labdát, a hazaiak játszanak veszélyesebben.

34
    Remy lő 20 méterről, de a kapus jó helyen állt, így fogni tudja a labdát.

33
    A szöglet ahogy bejött, úgy távozott a másik oldalon.

33
    Jelavic reklamál hevesen egy büntető gyanús szituáció után, de a játékvezető az asszisztens intésére szögletet mutat.

31
    Az első percek kihagyása után magára talált a Queens Park Rangers és sorra alakítja ki a veszélyes helyzeteket.

30
    Mutch kapott remek labdát Remy-től.
    5 méterről fejelhetett, de centikkel elmegy a hosszú kapufa mellett a labda.

29
    Szöglet a másik oldalon.
    A védők résen vannak és tisztázzák a beadást.
    Marad is a labda a hazaiaknál.

28
    17 méterről Barton végezte el a szabadrúgást.
    Szépen eltekerte a sorfal mellett, de a kaput nem találta el.
    Kirúgás a vendég csapatnak.

26
    Davies kapja a mérkőzés első sárga lapját.
    Remy-t állította meg szabálytalanul a 16-os előtt.

25
    A City labdaadogatásán látszik, hogy ők már 2 tétmeccsen túl vannak, de ennek ellenére a hazai csapatot sem lehet lebecsülni.

24
    Mondhatni, 5 perce bedobásokon és passzokon kívül más izgalmas esemény nem történt.

22
    Középen folyik a játék, most nem kezdeményez egyik csapat sem.

20
    Austin szerzett labdát a szögletzászlónál, a kirohanó kapus miatt üres a kapu.
    Mutch óriási luftot lő társa beadását követően.
    Micsoda helyzet maradt ki.

19
    Éledeznek a hazaiak.
    Faurlin szerzett labdát a 16-os előterénél és teszi egyből kapura.
    Lövése a bal kapufa mellett megy el.
    Kirúgás a City-nek.

18
    Barton szögletét a védők a középmezőnybe vágják.

17
    Austin beadását a védők szögletre fejelik.

16
    Remy passza nem jut el csapattársához.

15
    Austin szemben a kapuval lövésre készen, de egy védő belepiszkál, így a vendégek hozhatják a labdát.

13
    Az első hazai helyzetre 13 percet kellett várni.
    Egy kontra támadás után, a beadás nem jutott el a csatárhoz, de maradt a labda Simpson-nál, aki második ütemre megtalálta Remy-t aki 17 méterről a kapus kezébe lőtte a labdát.

12
    Ferdinand lép ki remek ütemben a védelem közepéről, és szerzi meg a labdát.

11
    Green-nek kellett résen lennie egy, a 16-osról eleresztett fejes után.

10
    Robertson végzi el a szögletet, de a védők felszabadítanak.
    A felszabadítás nem sikerült túl jól ezért még a 16-os előtt a labda, de egy szabálytalanságnak köszönhetően, fellélegezhet a QPR.

8
    Bal oldali szögletet végeznek el a vendégek.

7
    A hazai játékosok csak keresik a labdát.
    Valaki szólhatna nekik, hogy ez már nem a másodosztály.

6
    Az első veszélyes helyzetre 6 percet kellet várni.
    Jelavic kapott remek labdát a szélről Robertsontól, de a fejese fölé száll.

5
    Óriási kavarodás a hazai 11-es pont körül.
    Egy vendég kezére pattan a labda amit az 5 méterre helyezkedő játékvezető nem látott, de így is sikerül felszabadítani.

4
    Rio Ferdinand remek vételnek bizonyul eddig a hazaiaknak.
    a védelem középén rendre labdát szerez, pedig még alig telt el 4 perc a mérkőzésből.

3
    Két remek beadás is a védők higgadtságának köszönhetően nem lett gól.

2
    Remek indítás után bedobás a Cityinek közel a hazaiak kapujához.

1
    Eladott labda a szélen, fordulhat a City.

1
    Ebben a pillanatban útjára indult a labda.

1

A hazai csapat kezdi az első félidőt.

A két csapat már a pályán és a kezdő sípszót várják.

Queens Park Rangers: Green – Caulker, Ferdinand, Dunne – Simpson, Faurlin, Barton, Mutch – Traore, Remy, Austin
    vezetőedző: Harry Redknapp
    Cserék: Murphy B. – Henry K., Hill C., Hoilett J., Onuoha N., Phillips M., Zamora B.

Hull City: McGregor – Bruce, Chester, Davies – Elmohamady, Huddlestone, Livermore, Robertson – Snodgrass, Ince, Jelavic
    vezetőedző: Steve Bruce
    Cserék: Harper S. – Aluko S., Brady R., Figueroa M., McShane P., Meyler D., Quinn S.

Játékvezetők: Craig Pawson – S. Long, D. Bryan – K. Friend (tartalék jv.).

Sok szeretettel köszöntöm a Kedves Nézőket!
    A Premier League 1. fordulójának 1. játéknapján, ahol a QPR csapata csap össze a Hull City-vel.
    A Queens Park az előző szezont a második vonalban töltötte, de a selejtezőket sikerrel vette, így itt lehet a legjobbak között. A City viszont majdnem kiesett, de ennek az is az oka, hogy ők feláldozták a bajnokságot az FA-kupa megnyeréséért, ami csak perceken múlt az Arsenal ellen.
    Szomorkodniuk így sem kellett, hiszen az ezüstéremmel kvalifikálták magukat az Európa Liga küzdelmeibe, ahol már egy körön túl is vannak, sikerrel.
    Az idegenbeli döntetlen után, hazai pályán 2:1-es győzelmet arattak a szlovák Trencin ellen.
    a következő körben a Lokeren lesz az ellenfelük.