DHC Sokol Poruba – Dunaújvárosi KKA 24:29 (vége) | Ipress Center-Vác – Siófok 22:31 (vége) | Fehérvár – DHC Sokol Poruba 40:23 (vége)
Ipress Center-Vác – Dunaújvárosi KKA 18:18 (vége) | Fehérvár – Siófok 29:22 (vége)
Ipress Center-Vác
22:31 (10:16)
Siófok KC
szombat 16.08.2014, 12:30 • Városi Sportcsarnok, Vác • Ipress Kupa

60
    SZEKERCZÉS a kapu jobb oldalába lőtte nagy erővel. (21:31) (21:31)

58
    Bíró védett kiválóan egy ziccert, de a kipattanóra Fauszt ébredt előbb, Farkas lerántotta, két perc. (20:30) (20:30)

58
    Deáki Dóra áll ki két percre a túloldalon, a 10 gól elkerüléséért támad a Vác. (20:30) (20:30)

57
    Bíró kétszer védett bravúrral Szalai hetesénél, a másodiknál közvetlen közelről bombázta rá Babett az ismétlést Bíró Blanka fejére, szerencsére nincs komoly sérülés, de ápolni kell a váci kapust. (20:30) (20:30)

55
    Bíró fogja ki lábbal Szalai hetesét. (20:29) (20:29)

55
    Virág Noémi kap két percet és hetes a Siófoknak. (20:29) (20:29)

54
    HORNYÁK Dóra magabiztos ítéletvégrehajtó, most a jobb alsóba lőtte. (19:29) (19:29)

51
    50:17-nél siófoki időkérés. Szabadon próbálgathatja a csapatát Golovin mester, a mérkőzés ugyanis már eldőlt. (18:28) (18:28)

51
    HORNYÁK Dóra tizedszer talál a siófoki kapuba a 18 váci gólból. (18:28) (18:28)

45
    HORNYÁK Dóra értékesíti a hetest a bal alsóba. (16:24) (16:24)

45
    Wörz rántja le Dakost, két perc és hetes. (15:24) (15:24)

41
    Az utolsó váci időkérési lehetőséget is kihasználja Konkoly mester. Négyről megint két perc alatt hízott nyolcra a különbség, a Siófok ma kiválóan használja ki a Vác hibáit és azt, hogy nem ér vissza a hazai csapat. A 23 gólból legalább a fele gyors indítás volt. (15:23) (15:23)

37
    Nem igazán érthető most a Siófok durváskodása, Piedade nyaknál fogva rántotta le Pelczédert, ez is két perc. (13:18) (13:18)

35
    HORNYÁK első szándékból a léc alá vágja a hetest. (13:18) (13:18)

35
    Erdősi feleslegesen kiállíttatja magát, meglökte a levegőben ziccerben Fülöpöt. (12:18) (12:18)

34
    Németh Csilla áll ki kettő percre. (12:17) (12:17)

27
    Kezd ébredni a csarnok, HORNYÁK Dóra első szándékból vágja a hetest a kapus szeme közé. (9:15) (9:15)

27
    Dakos fantasztikusan fordult le és Németh két percet érően visszarántotta. Hetes is. (8:15) (8:15)

26
    Időt kért a Siófok mestere is. Valójában hét perce csak egy gólt szerzett a Balaton-parti együttes is, de szerencséjükre a Vác ezt egyáltalán nem tudta kihasználni. (8:15) (8:15)

25
    SZEKERCZÉS bevágja a hetest a bal alsóba, a tíz gól határán a Siófok! (6:15) (6:15)

25
    Ertl Rebeka is kiáll két percre, Erdősi harcolta ki, Bíró hiába védett. (6:14) (6:14)

23
    Such Nelly kettő percre kiáll. Először csak sárga lapot kapott, a zsűriasztaltól kellett szólni a játékvezetőnek, hogy már megvolt a három sárga. (6:14) (6:14)

18
    Farkas a felső lécre pattintja a büntetőt, semmi nem megy egyelőre a hazai csapatnak. (6:13) (6:13)

15
    Konkoly Csaba 14:19-nél már a második idejét kéri ki. Hét perce nem talál a kapuba a Vác, ugyanakkor hátul átjáróház a védelmük. Nyoma sincs a tegnapi jó játéknak egyelőre, a Siófok pedig kegyetlenül felpörgött eddig. (5:13) (5:13)

11
    Időt kér Konkoly Csaba a váci csapattól. Meg kell állítaniuk a siófoki lerohanásokat és gyors gólokat. (5:9) (5:9)

10
    Kihagyta a hetest, Bíró védte, de a kipattanót szépen emelte át ORBÁN a kapus felett. (5:8) (5:8)

9
    Piedade lerántásért kapott sárga lapot. (5:5) (5:5)

7
    Stefanovicnak is megvan a sárga lapja. (3:5) (3:5)

3
    Német Csilla is besárgul. (1:2) (1:2)

3
    Orbán kapott sárga lapot lerántásért. (1:2) (1:2)

2
    Sterjova kapott sárgát. (0:1) (0:1)

Ipress Center-Vác: Balogh, Sztranyan, Bíró – Hansághy, Hámori, Farkas, Helembai, Szondi, Sterjova, Hornyák D., Ertl, Fülöp, Dakos, Stefanovic, Katona, Pelczéder, Virág
    Vezetőedző: Konkoly Csaba

Siófok KC: Kumpel, Pastrovics – Such, Schneider, Piedade, Wörz, Szabadfi, Szekerczés, Szalai, Orbán Annamária, Fauszt, Buzsáki, Deáki, Németh Cs., Erdősi, Termány
    Vezetőedző: Golovin Vlagyimir

Játékvezetők: Herczeg Péter, Südi Péter