RK Radnicki Kragujevac – CSM București 26:32 (vége) | Vác – Cegléd 35:25 (vége) | Orosháza – Cegléd 29:22 (vége)
Gyöngyös – CSU Politehnica Timisoara 27:28 (hosszabbítás vége) | Vác – RK Radnicki Kragujevac 35:32 (vége) | Balatonfüred – CSM București 29:25 (vége)
hosszabbítás vége
B.Braun Gyöngyös KK
27:28 (11:14)
CSU Politehnica Timisoara
vasárnap 17.08.2014, 13:30 • Eötvös téri Sportcsarnok, Orosháza • Gyopárosfürdő kupa

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (15:25:22)

A hosszabbításban végül egy góllal jobb volt a Politehnica a sokat hibázó, s gyakran Stanescu kapussal sem bíró gyöngyösieknél. Remek iramú, lendületes mérkőzésen tehát a temesváriak szerezték meg a torna 5. helyét, a Gyöngyös a 6. helyen végzett.

65
    Befejeződött az 1. félidő hossz.. (27:28)

65
    Labdaszerzés után Debreczeni a saját térfeléről még megpróbálja meglepni Stanescut, de nem sikerül neki. (27:28) (27:28)

65
    Hajdu bejátszása rossz bal kettőbe, a temesváriaké a labda, s a meccs is valószínűleg. (27:28) (27:28)

65
    Belemenés Fenicinél, támadhat a Gyöngyös az egyenlítésért. (27:28) (27:28)

64
    Bakos átlövését azonban bravúrral védi Stanescu. (27:28) (27:28)

64
    Hajdu harcol ki középen szabaddobást. (27:28) (27:28)

63
    Santeiu a földön is maradt, ápolásra szorul. (27:28) (27:28)

63
    Jó bejátszás beállóba, s SANTEIU fordulásból lő szép gólt. (27:28) (27:28)

62
    Nagy lövését védi Stanescu, támadhatnak a temesváriak. (27:27) (27:27)

62
    CHIKOVANI bal kettőből hatalmas gólt lő a hosszú felső sarokba. (27:27) (27:27)

61
    Belemenés a temesváriaknál, az újabb lerohanás végén DEBRECZENI már a kapu közepébe ejti a labdát. (27:26) (27:26)

61
    Eladott labda után lerohanás, de Debreczeni ziccert ront. (26:26) (26:26)

61
    A temesváriak kezdték a hosszabbítást. (26:26) (26:26)

61
    Elkezdődött az 1. hossz.. (26:26)

Egyszer ötperces hosszabbítás dönthet tehát az 5. hely sorsáról a Gyöngyös és a Temesvár között, hiába vezetett a Poli szinte végig, nem egyszer három-négy góllal. A szívós gyöngyösiek visszajöttek a meccsbe, s most némileg náluk a lélektani előny a kihagyott időn túli hétméteresnek köszönhetően.

60
    Vége a második félidőnek. (26:26)

60
    Chikovani büntetőjét kivédi Tamási kapus, jöhet a hosszabbítás! (26:26) (26:26)

Attila Varsányi

Kommentátort keresünk a B.Braun Gyöngyös KK csapatának meccseihez. További információk.

B.Braun Gyöngyös KK: 1 Hudák, 12 Holló, 16 Tamási – 5 Sándor, 7 Iváncsik, 14 Bakos, 15 Varsandán, 17 Tóth, 19 Munkácsi, 20 Hajdu, 22 Nagy, 23 Debreczeni, 24 Marczinkó, 31 Szalafai, 54 Koncz. Edző: Gulyás István
    CSU Politehnica Timisoara: 1 Daskazovitsi, 12 Stanescu, 16 Vizceanu – 2 Darius, 7 Cazin, 8 Chikovani, 15 Fenici, 19 Ursu, 20 Szentpéteri, 22 Irinescu, 28 Irimias, 39 Grigoras, 82 Ciubotariu, 84 Kaftin, 89 Santeiu. Edző: Stefan Constantin

Játékvezetők: Hargitai I. Gábor, Markó Gábor