Bajai LSE – Soroksár 1:4 (vége) | Fertőszentmiklós SE – Szombathelyi Haladás 0:7 (vége) | Kozármisleny – Balmazújváros 2:1 (vége)
Bölcskei SE – Gyirmót 0:5 (vége) | Sajóbábonyi Vegyész SE – Nőtincs SE 2:1 (vége) | Mórahalom VSE – Debreceni VSC 0:6 (vége)
SZEOL SC – Pécsi MFC 1:4 (vége) | Csepel FC – Szolnok 3:4 (vége) | Ikarus BSE – Aqvital FC Csákvár 1:5 (vége)
ZTE – KTE-Phoenix Mecano 2:3 (vége) | Vecsési FC – Ferencvárosi Torna Club 1:6 (vége)
Bölcskei SE
0:5 (0:3)
Gyirmót FC Győr
szerda 10.09.2014, 15:30 • Bölcskei SE Sporttelep • Magyar Kupa

Már az első félidőben megoldotta a továbbjutást a Gyirmót a három lőtt góllal. A szünet után továbbra is fölényben maradt a Gyirmót, megszerezték a negyedik gólt is. A Bölcske kapufáig jutott és 1-2 helyzetig, de a gól nem jött össze.

A második félidő derekán emberelőnybe is került a Bölcske, de a gólszerzés így sem sikerült. Ellenben a csattanó a Gyirmóté lett, tizenegyesben ötödször is be tudtak köszönni. A csereként beállt Andorka is új színt vitt a vendégek játékába, így a papírformát érvényesítve a legjobb 32 közé jutott a Gyirmót.

Bölcskei SE – Gyirmót FC Győr: 0-5!
    ---- (17:33:36)

90+4

90+3
    A Gyirmót gólt szerzett!
    A gólpasszos ANDORKA értékesíti a tizenegyest, amit Paku harcolt ki a ráadásban. 0-5!

90
    Az utolsó percekbe léptünk, már nemigen fog változni az eredmény.

88
    Sós le, Oross be, az utolsó vendég csere.

80
    Nincs változás, a mérkőzés hajrájába léptünk. A lényeges kérdések már eldőltek, a Bölcske a becsületgólért küzdhet még.

78
    Kiegyenlítettebb a küzdelem, de egyelőre a Gyirmót tartja négy gólos vezetését.

76
    Sós ismét helyzetben, de mellé puffantott.

75
    Molnárt Kovács Dávid váltja a vendégeknél.

73
    Támad a Bölcske, de két lövést is elpuskáztak. Egy levágódott a vendégek védőjéről, majd Deli kapus hárított bravúrral.

72
    Sós 30 méterről végzett el szabadrúgást, Csoknyai bravúrral ütötte kapufára.

72
    Nem tud ziccert kialakítani a Bölcske, a Gyirmótnak pedig négy gólos előnynél már nem sürgős a támadás, főleg emberhátrányban.

69
    Emberelőnyben a harmadosztályú hazai csapat, ezzel kapott egy esélyt, hogy legalább a becsületgólt megszerezze.

63
    Túlzott reklamálásért Illés Gyula piros lappal kiállítva. Emberhátrányban innentől a Gyirmót.

61
    Egy óra játékot követően Bölcske – Gyirmót: 0-4. A továbbjutás eldőlt, a gólarány még kérdéses.

59
    Tóth János lőtt be szögletet, Hajdók tüzelt a beívelésből, a vendég kapus könnyedén védett.

54
    Andorka hamar bemutatkozott egy gólpasszal. Bal oldali kiugratás után visszapasszolt PAKUNAK, aki 10 méterről a hálóba talált, ezzel már 0-4!