KTE-Phoenix Mecano – Nyíregyháza 1:0 (vége) | Győr – MTK Budapest FC 1:2 (vége) | Puskás Akadémia FC – Dunaújváros 3:2 (vége)
Paksi FC – Debreceni VSC 2:1 (vége) | Lombard Pápa FC – Újpest FC 0:0 (vége)
Lombard Pápa FC
0:0 (0:0)
Újpest FC
szombat 27.09.2014, 20:30 • Perutz Stadion, Pápa • OTP Bank Liga

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 20:30 - kor kezdődik..

Az NB1 9. fordulójában a Lombard Pápa Termál FC az Újpest FC csapatát fogadja a Perutz Stadionban.

Az Újpest FC csapata jelenleg a tabella 6. helyén áll 13 ponttal. A fővárosi csapat az előző fordúlóban 2-1-re győzedelmeskedett legnagyobb riválisuk, a Ferencvárosi Torna CLub ellen. A úpesti csapat sem mutat egyenlőre egyenletes teljesítményt 8 forduló után, mivel eddig 3 győzelem, 4 döntetlen és 1 vereség a mérlegük.

Lombard Pápa Termál FC csapata a 12. helyről várja a 9. fordulót, eddig mindössze 8 pontot sikerült gyüjteniük. A bakonyaljai csapat az előző fordulóban 3-0-ás vereséget szenvedett a Puskás Akadémia csapatával szemben. Az edzőváltás óta nem megy jól a bajnokság a hazai csapat számára. Ennek ellenére a játékosok pozitívan állnak az Újpest elleni mérkőzéshez és reménykednek a rossz széria megfordításában.

Eddigi egymás elleni eredményeik alapján az Újpest FC bizonyult jobbnak.

Reméljük, hogy egy igazán élvezetes, lendületes és gólokban gazdag meccsnek lehetünk tanúi!

Érkeznek a csapatok a pályára. A hazaiak a jól megszokott módon sárga feketében, a vendégek lila-fehér csíkos szerelésben lépnek a pályára.

Hazai csapat fogja kezdeni a mérkőzést!

1

1
    Kenesei kerülhetett volna helyzetbe rögtön az első percben, de a fővárosi védők könnyedén lecselezték

5
    Előreadás után kerülhetett volna helyzetbe Popin, de nem érkezik jól a labda a fejére

6
    Egyenlőre egyik csapat sem került helyzetbe, de mind a két csapat hajt a győzelem után

7
    Vasiljevic tekert kapura, de pont Szűcs kezébe repült a labda

8
    Támad a pápai csapat, Popin adja be a labdát középre, de csak újpesti játékosokat talál

9
    Forró próbálja játékostársát helyzetbe hozni a pápai kapu előtt, de nem pontos a passz

10
    Csilus passzol Kenesei felé, de lest fúj a játékvezető

11
    Egyenlőre a pápai csapaton jobban látszik a gól utáni hajtás

12
    Tóth Gábort rántják le a földre, szabadrúgással jöhetnek a hazaiak kb. 28 méterről

12
    Kenesei csavarja kapura a labdát, de Balajcza megfogja

13
    Indítás után, Simont keresik a labdával, de Simon lesen volt, kifelé jöhetnek a hazaiak

16
    Az első negyed óra után nem alakult ki egyik kapu előtt sem igazán veszélyes helyzet

23
    Helyzetbe kerül a pápai csapat, Balajcza rosszul jön ki a kapujából, Csizmadiához kerül a labda, aki nem rúgta rá, hanem Csilusnak passzol, aki kirúgja a stadionból a labdtá

24
    A félidő felénél még mindig 0-0 az állás, a pápai csapat egyenlőre többet birtokolja a labdát

25
    Popin kap labdát Balajczával szemben, de belefejeli a kapus kezébe

27
    Hazai csapat szorul most be a saját térfelére

28
    Hatalmas helyzetbe kerül az Újpest, szép passzolgatás után, Simonhoz kerül a labda, aki nem sokkal a kapu mellé lőtte a labdát

29
    Hazai csapat próbál helyzeteket kialakítani, de gólt még nem sikerült belőle szerezniük

30
    Csizmadiának kell megint tisztázni a hazai kapu előtt, kirúgással jöhetnek a hazaiak

31
    Keneseit buktatták kb. 32 méterre a kaputól

32
    Kenesei szabadrúgása Csizmadia fejét találja meg, de a kapu fölé fejeli a labdát

33
    Szűcsnek egymás után két nagy lövést kell hárítania, szöglettel jöhetnek a vendégek

43
    Kenesei végzi el a szabadrúgást, nem volt veszélytelen, de Balajcza jó irányba mozdult és megfogta a labdát

45+1
    1 percet hosszabbít a játékvezető

45+1

Közepes iramú első félidőt láthattunk. Kevés helyzet alakult ki a mérkőzésen. Gól nem született. A hazaiak jobban mutatnak támadó játékot, mint a vendégek csapata. Reméljük a második félidőben több helyzet lesz és gólokat is láthatunk.

46

46
    Faggyas Milán helyett Nagy Tamás a pályán

46
    Rögtön a második félidő elején Tóth Gábor kerül helyzetbe, de Balajcza megfogja a labdát

47
    Kenesi rúghat szabadot

48
    Kenesei szabadrúgásából gólt születik, de nem adja meg a játékvezető szabálytalanság miatt

57
    Bogunovic vágja előre a labdát félpályáról, de nem volt elől egy pápai játékos sem

60
    Pápai védőknek nem akadt könnyű dolga most, nehezen tudják kipiszkálni a labdát a térfelükről

63
    Suljic kerül helyzetbe, de Szűcsbe száll a labda, majd még egyszer próbálkozik, de a hazai kapus bravúrosan megfogja a labdát

64
    A fővárosiak csapata felélénkült a második félidőben, több próbálkozást láthatunk tőlük

65
    Hátul passzolgat a hazai csapat

66
    Újpestiek megszerzik a labdát, Suljic indul meg, de nem tud kapura lőni, Negonak passzol, belerúgja egy védőbe, ismét szöglettel jöhetnek

90+1
    2 perc a hosszabbítás