Szeged 2011 – Mezőkövesd Zsóry FC 2:1 (vége) | Szigetszentmiklós – Gyirmót 0:0 (vége) | Békéscsaba – Balmazújváros 4:2 (vége)
Cegléd – Aqvital FC Csákvár 3:2 (vége) | Soroksár – Sopron 2:3 (vége) | Szolnok – 3:2 (vége)
Kaposvári Rákóczi FC – Ajka 2:0 (vége)
Békéscsabai Előre 1912 SE
4:2 (3:0)
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő
szombat 27.09.2014, 16:00 • Kórház utcai stadion, Békéscsaba • Merkantil Bank Liga

Eseménydús mérkőzést játszott egymással a két fél, a Békéscsaba már a 8. percben megszerezte a vezetést. Hiába kerültek emberhátrányba, a félidőig még két gólt szereztek, ezzel 3-0-ra növelték előnyüket. A mai nap mondhatni nem a Balmazújvárosé volt, két büntetőt is kihagytak, ami meg is bosszulta magát, hiszen a csabaiak negyedik góljukat is megszerezték. A vendégek ugyan még szépíteni tudtak, előbb az 55., majd a 90. percben, ám a végeredmény azonban nem volt kérdéses a mérkőzés nagy részében. (17:47:25)

89
    A játékvezető nem fog hosszabbítani.

88
    A Balmazújváros gólt szerzett!
    A végén még szépítenek a vendégek, REZNEK fejelt a kapuba!
    4-2!

86
    A sarokrúgás elment keresztbe a játékosok felett.

85
    Hazai szöglet.

84
    Borbély szorult ápolásra.

83
    Reznekig nem jutott el a labda a kapu előterében.

82
    Andorkó távoli lövése a kapu fölé szállt.