Szeged 2011 – Mezőkövesd Zsóry FC 2:1 (vége) | Szigetszentmiklós – Gyirmót 0:0 (vége) | Békéscsaba – Balmazújváros 4:2 (vége)
Cegléd – Aqvital FC Csákvár 3:2 (vége) | Soroksár – Sopron 2:3 (vége) | Szolnok – 3:2 (vége)
Kaposvári Rákóczi FC – Ajka 2:0 (vége)
Békéscsabai Előre 1912 SE
4:2 (3:0)
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő
szombat 27.09.2014, 16:00 • Kórház utcai stadion, Békéscsaba • Merkantil Bank Liga

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:00 - kor kezdődik..

Az NBII 7. játéknapján a Balmazújváros Békéscsabára látogat.
    A vendégek jelenleg az utolsó helyen állnak 2 ponttal, de csupán 5 mérkőzést játszottak eddig. Múlt hétvégén a Rákóczi ellen játszottak 0-0-át hazai pályán.
    A hazaiak 11.-ek két hazai győzelemnek köszönhetően, múlt héten a Vasast sikerült megszorongatniuk, de végül a listavezető angyalföldiek otthon tartották a 3 pontot.
    A mérkőzés alsóházi rangadónak is tekinthető, hiszen egy esetleges balmazújvárosi győzelemmel 1 pontra zárkóznának a csabai csapathoz.

Békéscsabai Előre 1912 SE: Póser – Bényei, Koszó, Balog, Juhász – Borbély, Prasler, Berki, Viczián – Kertész, Vólent
    Vezetőedző: Spislak Zoran
    Cserék: Koszecz, Birtalan, Balázs, Lőrinczy, Király, Balogh, Szilágyi

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő: Szalma – Vachtler, Batizi, Müller, Papp – Pintér, Virág, Kiss L., Siger – Kis R., Kállai
    Vezetőedző: Szabó János
    Cserék: Perger, Angyal, Reznek, Andorkó, Szatmári, Kondás, Csorba

Játékvezetők: Karakó Ferenc – Galán, Punyi.

1

1
    Hazaiak kezdték a mérkőzést.

2
    Virág ívelte fel a labdát, de az nem jutott el a társig.

3
    Prasler középre tett labdáját vágta ki Papp.

3
    Balog indult meg remekül, lerázta védőjét, ám a 16-os saránál a passzolást választotta, amit szögletre tudott taccsolni Batizi.

4
    A sarokrúgás elment keresztbe a fejek felett.

5
    Hátul járatja a labdát a Balmazújváros.

6
    Pintérig nem jutott el a keresztlabda a bal szélen.

7
    Büntetőhöz jutnak a hazaiak! Berki vitte be a 16-oson belülre a labdát, ahol védője buktatta.

8
    A Békéscsaba gólt szerzett!
    BORBÉLY értékesíti a 11-est, a kapus jobbra dőlt, ám a labda a bal alsó sarokba érkezett!
    1-0!

10
    Kertész nem tudta átvenni a kiugratást.

11
    Kállai esett össze a 16-oson belül, miután átvette a labdát, azonban a bíró nem ítélt büntetőt.

12
    Vólent szorul ápolásra egy ütközést követően.

13
    A megítélt szabadrúgást Balog ívelte fel, de nem jutott el egyik társhoz sem a játékszer.

14
    Vólentet állítja ki a játékvezető, miután ütközött ellenfelével.

16
    Sigér lövése szögletre pattan egy védő fejéről.

17
    Müller lövése elkerülte a kaput.

18
    Kényszerű csere a hazaiaknál: a sérült Prasler helyén Szilágyi folytatja.

19
    Szilágyi elől tisztáztak az utolsó pillanatban.

20
    Szöglet utáni kavarodásban SZILÁGYI elé pattant a labda, aki 15 méterről a jobb alsóba helyezte azt!
    2-0!

22
    Kis R. kapott remek labdát a jobb szélről, azonban a fejes centikkel, de elkerülte a kaput.

23
    A kilépő Kertész lerántásáért a 16-os sarkától jöhetnek szabadrúgással a hazaiak.

24
    Balog lapos löketét Szalma kapus hatalmas bravúrral öklözte ki.

25
    Sigér beívelését Póser kapus öklözte ki.

26
    Kállaihoz nem jutott el a labda, a védelem tisztázni tudott.

27
    Büntetőhöz jutnak a vendégek, Kis R. harcolta ki a 11-est, miután a vonalon túl buktatta védője.

28
    Kis R. végezte el a kiharcolt büntetőt, ám a keresztlécre lőtte a labdát, az ismétlés pedig elkerülte a kaput!

30
    Papp sárgul be, miután hátulról gáncsolta az ellenfél játékosát.

31
    Kis R. lőtte Póser kezébe a labdát fordulásból.

32
    Kertész is besárgul egy belépőt követően.

33
    Hazai szabadrúgás a kaputól 35 méterre.

34
    Koszó lökete centikkel kerülte el a kaput, hatalmas lehetőség volt a csabaiaknak.

35
    Müller kiugratására nem volt érkező játékos.

36
    Hosszasan építgeti támadását a balmazújvárosi csapat.

37
    Vendég sarokrúgás.

38
    A szögletet kivágták a védők.

39
    Nyom a Balmazújvárosi csapat, de a hazaiak védelme eddig nem engedte őket igazán közel a kapuhoz.

40
    Szilágyi maradt le centikkel az indításról, végül Szalma kapus gyűjtötte be azt.

42
    KERTÉSZ kapott remek labdát a félpályán, a védőjét lerázta, a segítség pedig nem ért át időben, így a 16-os sarkáról kilőtte a hosszú kapufát, onnan pedig a kapuba pattant a labda!
    3-0!

43
    Müller harcolt ki szabadrúgást a félpályához közel.

44
    Kállainak hosszú a kiugratás.

Mozgalmas első félidőn vannak túl a csapatok. Borbély már a 8. percben megszerezte a vezetést a hazaiaknak büntetőből, ám a 14. percben emberhátrányba is kerültek Vólent kiállítása miatt. Ezután visszaálltak a csabaiak, a Balmazújváros többet birtokolta a labdát és kapujához szegezte a hazaiakat. A 20. percben azonban Szilágyi szöglet után gólt szerzett. A 28. percben a vendégek zárkózhattak volna, ám kimaradt a büntető, sőt a még jobban fellépő csapatot Kertész kontrából megverte, ezzel 3-0-ra növelve az előnyt.

46

46
    Kállai helyén Reznek a pályán.

46
    Kettős csere a vendégeknél: Pintér helyén Angyal folytatja.

48
    Szilágyi harcolt ki szabadrúgást az alapvonal közelébe.

49
    Balog buktatta ellenfelét hátulról, újabb vendég büntető következhet.

50
    Kis R. lépett a büntetőhöz újfent, azonban lövése ezúttal a jobb oldali kapufáról vágódott

52
    SZILÁGYI kapott remek labdát középen, majd a fellépő kapust átemelve újabb gólt szerzett!
    4-0!

54
    A vendégek kontráját Balog állította meg az utolsó pillanatban.

55
    A Balmazújváros gólt szerzett!
    Szépítenek a hazaiak , egy kontratámadás után a csereként beálló ANGYAL szerzett gólt.

57
    Reznek lövését blokkolta Juhász.

58
    Kiss L. szorul ápolásra, le is jön a pályáról.

59
    Kertész elől kifejelték a játékszert, szöglet.

60
    Szöglet utáni kavarodásnál Borbély került a földre, hazai szabadrúgás.

61
    A szabadrúgás kipattant az alapvonalon túlra, csabai szöglet.

62
    A sarokrúgást kivágták a védők.

63
    A vendégek utolsó cserelehetőségüket is kihasználják kényszerűségből: a sérült Kiss L. helyén Andorkó a pályán.

64
    A frissen beállt Andorkó lövése messze elkerülte a kaput.

65
    Kertész elől sikerült tisztázni a védőknek.