Dinamo Moszkva – PSV Eindhoven 1:0 (vége) | FK Krasznodar – Everton FC 1:1 (vége) | Feyenoord Rotterdam – Standard Liège 2:1 (vége)
Rijeka – Sevilla 2:2 (vége) | VfL Wolfsburg – Lille OSC 1:1 (vége) | AC Sparta Praha – BSC Young Boys 3:1 (vége)
SBA – SSC Napoli 0:2 (vége) | Dynamo Kijev – FCSB 3:1 (vége) | Aalborg – Rio Ave FC 1:0 (vége)
En Avant Guingamp – PAOK 2:0 (vége) | Dinamo Minszk – ACF Fiorentina 0:3 (vége) | KSC Lokeren – Metalist Harkov 1:0 (vége)
Trabzonspor – Legia 0:1 (vége) | Zürich – Borussia M'gladbach 1:1 (vége) | Villarreal – Apollon Limassol 4:0 (vége)
HJK – Club Brugge KV 0:3 (vége) | Torino FC – FC København 1:0 (vége) | Asteras – Partizan Bělehrad 2:0 (vége)
Tottenham Hotspur – Besiktas JK 1:1 (vége) | AFC Astra Giurgiu – Salzburg 1:2 (vége) | Celtic Glasgow – Din. Zagreb 1:0 (vége)
Estoril – Panathinaikos FC 2:0 (vége) | AS Saint-Étienne – FC Dnipro Dnipropetrovsk 0:0 (vége) | Internazionale – Qarabag 2:0 (vége)
Internazionale
2:0 (1:0)
Qarabag Agdam FK
csütörtök 02.10.2014, 21:05 • San Siro, Milano • Európa liga

Igen hosszúra sikeredett végül a mérkőzés. Sajnos csak a hossza volt nagy, a színvonala igen alacsony lett, az iram eleinte jó volt, majd az is visszaesett.

Az Inter begyűjtötte a három pontot, ami igen fontos számukra, de a mai teljesítményükre az olaszok sem lehetnek túl büszkék. Szerencséjükre, ez a mérsékelt támadójáték is elég volt ma a győzelemhez, mert a Qarabag szinte teljesen veszélytelen volt kapura, így a győzelem megérdemelt.

Internazionale – Qarabag: 2-0!
    ---- (22:59:40)

90+6

90+5
    Muarem hátulról csúnyán odacsúszott ellenfelének, semleges helyzetben a felezőnél. Sárga lap. Ez kicsit sem volt benne a meccsben.

90+5
    Szemlátomást mindenki a mérkőzés végét várja már.

90+5
    D'Ambrosio beadása egy védőt talál meg középen, majd Richardot buktatják a vendégek térfelének közepén.

90+4
    Icardi indult meg a jobb oldalon, Osvaldonak szánt bejátszását azonban lefülelik.

90+3
    Osvaldo bal oldali beadását az ötösnél hidegvérrel, mellel veszi le Huseynov.

90+2
    Hosszú az indítás Osvaldo felé, de az olaszok jöhetnek bedobással.

90+1
    Öt perc a ráadás. A rengeteg sérülés miatti álldogálás miatt érthető is.

90+1
    Azeri támadás a bal oldalon, sarokrúgás lesz belőle.

90
    Reynaldo lő kapura a bal oldalról 20 méterről, jócskán mellé pattog a nem jól sikerült lövés.

89
    D'Ambrosio próbálta kiengedni a labdát, de nem jött össze, szöglethez jut a Qarabag a jobb oldalon.

88
    Azért jön előre még az azeri csapat. Egy bal oldali beadási kísérlet levágódik, majd Tagiyev lövése fölé száll.

87
    Ezzel alighanem minden eldőlt, mivel eddig sem volt kapura veszélyes a Qarabag, hat pontos lehet az Inter két forduló után.
    Mauro ICARDI - 2:0

86
    Az Inter gólt szerzett!
    A sors iróniája, hogy a sérülése ellenére kényszerből pályán maradt MAURO ICARDI dönti el a meccset! Remek indítást kapott a jobb oldalon, majd jobbra sodródva, szinte a tizenhatos vonaláról kilövi a hosszú alsót! 2-0!

86
    Obi felé érkezett pontatlan indítás a bal oldalon, kissé beszorul most az Inter.

85
    Megpattant a szabadrúgás, azeri szöglet következik.

84
    Reynaldot buktatják az olasz térfél közepén.

83
    A fehér mezesek kinyílnak hátul, kockáztatnak támadásban.

82
    A Qarabag van támadásban percek óta, de semmi átütő erő egyelőre a vendégeknél. Tegyük hozzá az Inter játéka is finoman szólva visszafogott.

81
    Juan kap sárga lapot, kiment oldalt a labda, ő viszont nem adta vissza az azerieknek, így megakadályozott egy gyors kontrát.

80
    Támadnak a vendégek, de jó csel után a bal oldali beadás mindenki felett magasan átszáll.

79
    Osvaldo indította Icardit, aki elől viszont kifejelik.

78
    A pályán semmi érdemleges nem történik percek óta, de a sérülések miatt legalább 4 perces hosszabbításra lehet számítani a végén.

77
    Alighanem 10,5 emberrel játszik innentől az Internazionale.

76
    Játékra jelentkezik Icardi, de félő, hogy ez csak muszájból történik most, ha megtörténik. Biztosan nem 100%-os az a láb.

75
    Igen sok idő van még hátra, lehetséges, hogy emberhátrányban, vagy kvázi emberhátrányban fejezi be a meccset az Inter.

74
    Sosem láttam még ilyet, hogy egy európai kupameccsen ilyen rövid idő alatt ennyire sok sérülés történik! Icardi szenvedve tud csak lépni, miközben nincs már több cseréje az olaszoknak sem!

74
    Icardi is görcsöt kap, mi történik a pályán?

73
    Rengeteg most a játékmegszakítás, de továbbra is sportszerű a találkozó, még mindig nem volt sárga lap.

72
    Hernanes hordágyon hagyja el a pályát, hihetetlen balszerencse most már a harmadik esetben ma. Ebből is csere lesz, Joel Obi készülődik. Be is áll.

72
    Peches szériában a játékosok, most Hernanes marad lent az ellenfél tizenhatosánál. A közelében sem volt vendég játékos, egy fejes után rosszul esett és lehet, hogy görcsöt is kapott.

71
    Még az Internek maradt egy változtatási lehetősége, a Qarabagnak már nincs.

70
    Qurbanov helyett Sadiqov folytatja, ez is egy kényszerű csere.

69
    Egyértelmű mezőnyfölényben az olasz csapat, de ez nagyon meddő.

68
    Reynaldo beadása gyenge.

67
    Qurbanovnak van szüksége ápolásra. Talán csak egy görcs, de egyelőre biceg a vendégek játékosa.

66
    Guarint jegelik a térde környékén. Mindkét csapatnak még 1-1 cserelehetősége maradt.

65
    Meg kell kicsit követnem Guarint, aki a jelek szerint mégis kissé megsérült, mert lebiceg a pályáról, Osvaldo érkezik helyette.