Puskás Akadémia FC
2:1 (1:1)
ETO FC Győr
péntek 03.10.2014, 19:00 • Pancho Aréna, Felcsút • OTP Bank Liga

Egy, a magyar labdarúgó NB I átlagát jóval meghaladó iramú és színvonalú mérkőzésen az első félidőben egy ideig úgy tűnt, az utóbbi időben gyengélkedő Győri ETO megszerzi Felcsúton a három pontot, ám Rudolf második 11-esét Danilovics kivédte és ez úgy felpaprikázta a Puskás Akadémia együttesét, hogy nemcsak egyenlítettek, hanem Tischler remekbe szabott lövésének köszönhetően meg is nyerték a mérkőzést!
    2-1 után a vendégek már csak erölködtek, de nem tudtak egyenlíteni, a felcsútiak szerb kapusa pedig eksztázisban védte végig a hátralévő időt!
    Összességében soha rosszabb mérkőzést, a remekül küzdő Puskás Akadémia megérdemelten tartotta otthon a pontokat, a Győr vezetőedzőjére, Horváth Ferencre pedig akár nagyon nehéz napok is várhatnak a kéthetes bajnoki szünet során!
    Köszönjük szépen a megtisztelő figyelmet és tartsanak velünk továbbra is! (21:05:28)

90+4

90+3
    Egy lefejelt labdát Kamber lőtt rá, Danilovics védett, de közben már les is volt!

90+1
    Kvilitaia egészen közeli fejesét óriási bravúrral védte a felcsútiak szerb kapusa!

90+1
    3 perc a ráadás!

90
    Varga Roland nagy bombája Tar Zsolt fejéről vágódott le.

88
    Lencse még kapott egy sárga lapot, mert nagyon lassan jött le a cseréjénél!

88
    Margitics beállt az egyenlító gólt szerző Lencse helyére!

87
    Rudolf lőtt egy labdát a felcsúti védőkbe, de közben Lipták már szabálytalan is volt, Ő sárga lapot is kapott!

86
    Kamber elől rúgták ki a labdát a hazaiak a bal oldalon.

85
    Most nagyon szorongat a Győri ETO együttese!

84
    A jó ütemben kiugró Andrics elől Danilovics mentett egy merész kivetődéssel.

83
    Denkovics jó cselek után lőtt, de labdájába bele tudtak lépni a győri védők!

82
    Rudolf előreívelése nem volt jó Varga Rolndnak.

81
    Lipták felívelt labdája találta lesen középütt Rudolfot!

79
    Egy Lencsével szembeni győri fault miatt jöhet előre az Akadémia együttese!

78
    Szabálytalan győri partdobás miatt jöhetnek előre a hazaiak!

76
    A sérült Harsányi helyett Denkovics is pályára lépett!

Juhász Attila

Gólok: 42. Lencse, 70. Tischler – 19. Rudolf (bünt.)

Lapok:   34. Vaszicsku (PAFC), 40. Kelic (PAFC), 88. Lencse (PAFC) – 87. Lipták (ETO)

kimaradt büntető: 35. Rudolf (ETO), kapus Danilovics hatástalanítva

Puskás Akadémia FC: Danilovics – Lorentz, Kelic, Vaszicsku (Tar a szünetben), Tamás – Szélesi, Polonkai, Szakály, Harsányi (Denkovics 76.) – Lencse (Margitics 88.), Tischler. Vezetőedző: Benczés Miklós
    Cserék: Hajduch (kapus), Czvitkovics, Margitics, Papp M., Gohér, Tar, Denkovics.

ETO FC Győr: Pogacsics – Dinjar, Lang, Lipták, Svec – Pátkai, Koltai (Varga R. 65.), Kamber – Rudolf, Strestik (Kvilitaia 75.) – Priskin (Andrics 65.). Vezetőedző: Horváth Ferenc
    Cserék: Kocsics (kapus), Stieber A., Windecker, Andrics, Varga R., Wolfe, Kvilitaia.

Játékvezetők: Solymosi Péter (Lémon Oszkár, Horváth Róbert – 4. jv.: Takács Gábor)