Sevilla – La Coruňa 4:1 (vége) | Real Club Celta de Vigo – Villarreal 1:3 (vége) | RCD Espanyol – Real Sociedad 2:0 (vége)
Real Madrid – Athletic Bilbao 5:0 (vége)
Sevilla FC
4:1 (2:1)
Deportivo La Coruňa
vasárnap 05.10.2014, 12:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán • Primera División

Gond nélkül nyerte meg a találkozót a Sevilla és ezzel ezt a három pontot begyűjtve újra feljött a 3. helyre. Atléticot megelőzik, Valencia mögé egyetlen ponttal felzárkóznak.

A Deportivo La Coruna a mai napon semmilyen játékelemben nem vette fel a versenyt a hazaiakkal, Lux hatalmas védéseinek köszönhették, hogy nem lett sokkal megsemmisítőbb a veresége a vendégeknek.

Sevilla – Deportivo La Coruna: 4-1!
    ---- (13:52:04)

90+3

90+3
    Lesre futott Aspas a játékvezető szerint.

90+3
    Medunjanin lövését blokkolják 15 méteren.

90+2
    Szögletet harcol ki a Sevilla. Aspas elől mentett Luisinho.

90+1
    Három perc a ráadás. Közben Lux véd egy távoli lövést.

90
    Suarez kapott volna egy beadást a bal oldalon, de a kezéhez ért.

90
    A játékmegszakítások miatt indokolt lenne 3-4 perces hosszabbítás is, de oly mértékben szenvedés a játék ezekben a percekben már, hogy vélhetően kár lenne egynél több percet ráhúzni.

89
    Már mindenki a mérkőzés végét várja. Még támadgat a Sevilla.

88
    Suarez kap labdát a bal oldalon, Tremoulinastól visszakapja a tizenhatos bal sarka környékén Reyes, aki azonnal kapura lövi, Lux szögletre hárít!

87
    A második félidőben kozmetikázni tudott a Depor a labdabirtoklási arányon. 55%-45%

86
    Lövésszerű beadás a bal oldalról, Beto könnyedén húzza le.

85
    Krychowiak folytatja Pareja helyén, a mai utolsó csere.

85
    A sarokrúgást kifejelték, majd Banega ment bedobásra.

84
    Wilk lövését védi lábbal Beto! Egy megpattanó labdát tett kapura a jobb oldalról, 6 méterről Wilk.