ESMTK – Bajai LSE 2:3 (vége)
ESMTK
2:3 (2:1)
Bajai LSE
vasárnap 05.10.2014, 15:00 • Pesterzsébet, Ady Endre út - ESMTK Sporttelep • NBIII - Közép csoport

Vége! A bedobás után elvesztette a labdát az ESMTK, a játékvezető pedig lefújta. Megérdemelten nyert a Baja, a második félidőben sokkal jobbak voltak, az ESMTK nagyon visszavett, aztán pedig nem tudtak felpörögni, így kétgólos előnyre szenvedtek vereséget. A maroknyi bajai drukker ünnepli csapatát, akik nagyot játszottak a második félidőben. Köszönöm a figyelmet! (16:50:06)

90+4

90+3
    Megszerzi a labdát az ESMTK, talán az utolsó lehetőségük jöhet. Turi sárgát kapott közbe.

90+3
    Turi levitte a sarokba a labdát.

90+2
    Nkubito harcolt ki szabadrúgást az alapvonalnál, nem messze a szögletzászlótól.

90+1
    Szétszakadt a pálya a végére.

90
    3 perc a hosszabbítás.

89
    Les miatt szabadrúgás kifelé.

89
    Szabadrúgást kap az ESMTK, messze a kaputól, de egy ívelésre jó lehet.

88
    Müllerlei emelt kapura 17 méterről, nem volt veszélyes.

87
    A mai utolsó csere, Faller jön le, helyére Nkubito áll be.

86
    Turi ívelte fel a labdát az ötöshöz, Pump hosszan vette át, így oda a lehetőség.

85
    Szabadrúgáshoz jut a Baja az ellenfél térfelén.

83
    Mindkét csapat cserél! Nemes helyén Áder a hazaiaknál, és Szabó helyett Pump a Bajában.

82
    Faller és István remekül játszottak össze, de a 16-oson belül elvesztették a labdát. Nem tudja azonban már percek óta megtartani a labdát az ESMTK.

80
    Faller beadását Nemes vágta ki taccsra.

79
    Pintér indult meg a kapu felé, 16 méterről lőtt – fölé.

77
    Soós helyén Böröczky a hazaiaknál.

76
    Soós a félpályánál volt szabálytalan, talán szigorú volt ezúttal a lap.

Pörge Béla

Gólok: 7. Fekete, 19. Müllerlei (bünt.) – 45+1. Szabó Sz., 68. Sibinger, 75. Faller

Lapok:   38. Túri (ESMTK), 55. Fekete (ESMTK), 76. Soós (ESMTK) – 19. Orbán (BAJ), 25. Princz (BAJ), 74. Tóth M. (BAJ), 90+3. Turi (BAJ)

ESMTK: Bonica – Túri, Pintér, Nemes (83., Áder), Mile – Lázár (68., Kiss), Soós (77., Böröczky), Müllerlei, Murinai – Sebestyén, Fekete
    Cserék: Meszesán – Farkas, Kiss (68.), Böröczky (77.), Áder (83.), Torkos, Szabó

Bajai LSE: Orbán – Turi, Knap, István, Illés, Faller (87., Nkubito), Princz, Szabó (83., Pump), Sibinger, Orsós, Harnos (46., Tóth)
    Cserék: Kámán – Nkubito (87.), Tóth (46.), Pump (83.)

Játékvezetők: Kulcsár Katalin; Bede, Horváth