Cegléd – Szolnok 2:1 (vége) | Szigetszentmiklós – Soroksár 4:0 (vége) | Ajka – 0:4 (vége)
Diósgyőri VTK – Nyíregyháza 3:0 (vége) | Szombathelyi Haladás – Sopron 1:1 (vége) | KTE-Phoenix Mecano – Debreceni VSC 0:2 (vége)
Pécsi MFC – Puskás Akadémia FC 0:0 (vége) | Fehérvár – Újpest FC 3:1 (vége) | Győr – Aqvital FC Csákvár 4:1 (vége)
Szigetszentmiklósi TK-Erima
4:0 (2:0)
Soroksár SC
kedd 07.10.2014, 15:00 • Szigetszentmiklósi TK sporttelep, Szigetszentmiklós • Magyar Ligakupa

A Szigetszentmiklós visszavágott a Soroksárnak a bajnokságban elszenvedett vereségért.
    A hazaiak végig aktívabban és veszélyesebben futballoztak, a fővárosiak ezúttal nem sok ellenállást mutattak.
    Az első félidőben már kétgólos vezetést szerzett a Miklós, illetve Simita kiállítása miatt a 34. perctől emberhátrányban is játszott a Soroksár.
    A második játékrész semmilyen izgalmat nem hozott, a hazaiak még kétszer vették be Rácz kapuját.
    Ezzel a győzelemmel a Szigetszentmiklós folytatta remek sorozatát, a vendégek pedig egyre mélyebben vannak a gödörben, immáron hat mérkőzést veszítettek el zsinórban.
    Köszönöm a figyelmet! (16:47:38)

90+1

90+1
    A hazaiak tartották a labdát, már előre se nagyon akartak menni, majd a játékvezető lefújta a találkozót.

90
    A játékvezető mindössze egy percet hosszabbít.

89
    A mérkőzés teljesen visszaesett, itt már mindkét csapat a találkozó végét várja.

88
    Mélységi indítás után les, kifelé jöhet szabaddal a Soroksár.

87
    Tóthot vágták fel, a középpályáról jöhetett szabaddal a Soroksár. A vendégek hamar elveszítették a labdát.

86
    Fekete fejezte be lövéssel a hazaiak támadását, 19 méterről eleresztett lökete mellé ment.

85
    A Soroksár most eljutott a hazaiak tizenhatosáig, de szabálytalanság után már a Miklós jöhet kifelé szabaddal.

83
    Újabb szögletet rúghatott a hazai csapat, középen kifejelték a védők a labdát.

82
    A Soroksár járatta a labdát saját térfelén, majd hosszan előrevágták, ezt már a hazai védők lekapcsolták.

81
    Rossz bejátszás a vendégek tizenhatosára, a Soroksár építkezhet.

79
    Jobbról ívelték be a labdát a hazaiak, középen Rácz lehúzta a labdát.

78
    A vendégek egyáltalán nem veszélyesen kapura, a Miklós tizenhatosáig se nagyon jutnak el.

76
    A Szigetszentmiklós gólt szerzett!
    Itt a negyedik hazai gól! Pontosan játszották be a miklósiak a labdát a Soroksár védelme mögé, SZMOLA DÁNIEL hat méterről éles szögből a hosszúba lőtt.

75
    Balról végezhetett el sarokrúgást a hazai csapat, középen szabálytalanság miatt már a Soroksár jöhet kifelé szabaddal.

74
    Tóth Ferenc helyett Szmola a pályán.

73
    A hazaiak teljesen fölényben játszanak, a fővárosiak teljesen visszahúzódva védekeznek.

72
    A Soroksárnak most már csak a tisztes helytállás lehet a célja, félő hogy a vendégek összezuhannak.

Kommentátort keresünk a Szigetszentmiklósi TK-Erima csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 25. Mészáros, 35. Zsivóczky (bünt.), 70. Fekete, 76. Szmola

Lapok:   65. Szini (SZTK)   34. Simita (SSC)

Szigetszentmiklósi TK-Erima: Sánta – Benkő, Vágó, Tóth (74. Szmola), Osváth (46. Szini) – Mészáros, Puskás, Sipos, Kvekveskiri (63. Földi)– Zsivóczky (57. Barna), Fekete
    Cserék: Horváth – Földi, Hammer, Barna, Szmola, Szini, Jasarevic

Soroksár SC: Rácz – Simita, Urbán, Farkas, Tóbiás – Szabó (46. Tóth K.), Erdei, Kovács (46. Dombai), Aranyi (46. Dzielszky) – Hodgyai, Kocsis (46. Tokodi)
    Cserék: Holczer – Tóth K., Primus, Dombai, Tokodi, Dzielszky, Sólyom

Játékvezetők: Karakó – Márkus, Galán