Manchester City – Tottenham Hotspur 4:1 (vége) | Arsenal FC – Hull City 2:2 (vége) | Burnley FC – West Ham United 1:3 (vége)
Crystal Palace – Chelsea F.C. 1:2 (vége) | Everton FC – Aston Villa FC 3:0 (vége) | Southampton FC – Sunderland AFC 8:0 (vége)
Newcastle United – Leicester City 1:0 (vége)
Newcastle United
1:0 (0:0)
Leicester City
szombat 18.10.2014, 17:00 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Barclays Premier League

A mai mérkőzést 51866 néző követte. (18:59:21)

Hét nyeretlen meccs után megszerzi első győzelmét a szezonban a Newcastle, így mostmár csak a Burnleynek nincs győzelme a bajnokságban.

Megérdemelt győzelem volt ez, főleg a második félidőt tekintve, melyben a Newcastle szinte végig jobb volt, már-már kétségbeesetten próbáltak gólt szerezni, és végül Obertan találatával ez sikerült is a 71. percben. A Leicester ezután kezdett el csak veszélyeztetni, de a maradék 20 percben hiába alakítottak ki jó helyzeteket, Krul kapus mindig ott volt, és védeni tudott.

90+4

90+4
    Vardy és Knockaert játszott össze jól, utóbbi azonban a védőkbe lőtte a labdát!

90+3
    Nugentet szerelték mielőtt beadhatta volna, és közben letelt a hosszabbítás.

90+3
    Fél perc sincs már hátra, most támadhat a Leicester!

90+2
    A szögletzászlónál kap szabadrúgást most a Newcastle, eközben pedig vészesen fogy a vendégek ideje.

90+2
    Gouffrant váltja Cabella a Newcastle csapatában.

90+1
    Pontatlan volt a gyors akció, már a Leicester dobhat.

90+1
    Krul lehúzza, indul a hazai kontra!

90+1
    Szabadrúgással jöhet a Leicester 40 méterről.

90+1
    Három percet hosszabbít Martin Atkison játékvezető.

90
    Sissoko vette észre remekül Perezt a tizenhatos szélénél, de Perez nem tudott befordulni a labdával.

90
    Gyorsan feljutott a Leicester a hazai kapuig, ám a labda végül Krul kapus kezében kötött ki.

89
    Újabb kis szöglet, Gouffran ezúttal betudta ívelni a labdát az ötösre, ám a közeli fejest Schmeichel védte.

88
    A kis szögletet beadás követte, amit kifejelt a másik oldalon egy vendég játékos. Jöhet az ismétlés.