Cordoba – Real Madrid 1:2 (vége) | Elche CF – Barcelona 0:6 (vége) | Atlético Madrid – Rayo Vallecano 3:1 (vége)
Real Sociedad – SD Eibar 1:0 (vége) | Villarreal – Levante 1:0 (vége)
Elche CF
0:6 (0:1)
FC Barcelona
szombat 24.01.2015, 18:00 • Estadio Manuel Martínez Valero, Elche • Primera División

Megérdemelten, kiütéses győzelemmel nyert a Barca. Az első félidőben még tartott a magát az Elche, és csak egyet raktak közé a katalánok, Piqué talált be egy remek beadást követően.

A második félidőbe ötöt vágtak Messiék. Igaz, hogy az 57. perctől emberelőnybe játszottak, de ez akkor is remek teljesítmény a Barca részéről. Messi duplázott, Neymar duplázott, Pedro pedig egy gólt lőtt a végén. Ezzel tartja a lépést a Real mögött a Barca, és továbbra is egy pont a hátránya a bajnokságban, igaz egy meccsel többet is játszottak, mint Ronaldoék! Köszönjük figyelmüket! (01:10:51)

90+3
    PEDRO - 0:6

90+3
    A Barca gólt szerzett!

NEYMAR remekül vitte el ,majd egy csellel elküldte védőjét, és kihagyhatatlan helyzetbe hozta PEDRO RODRIGUEZ-t aki bevágta, fél tucatnál a Barca! 0:6!

90+1
    Támad a szépitésért az Elche, egyenlőre sikertelenül.

90
    Három perc a ráadás.

89
    Hamarosan vége, várják már a felek a hármas sipszót.
    Lionel MESSI - 0:5

88

LIONEL MESSI meglőtte az ötödiket. Megverte védőjét, majd magabiztosan, takarásból lőtte ki laposan a hosszú alsót. A gólpasszt Bartra adta.

86
    Busquets-et és Jonathast is ápolni kell, el kell hagyniuk a pályát.

85
    Ápolás miatt áll a játék.

84
    A védők kivágták a labdát.

83
    Barca szöglet következhet, Pedro a labda mögött.

82
    Coro érkezett Niguez helyére. Elfogytak a cserék.