Aqvital FC Csákvár – Kaposvári Rákóczi FC 4:2 (vége)
Aqvital FC Csákvár
4:2 (1:0)
Kaposvári Rákóczi FC
péntek 20.02.2015, 18:00 • Tersztyánszky Ödön Sportközpont, Csákvár • Merkantil Bank Liga

Gól gazdag mérkőzésen a Csákvár csapata megtette az első lépést a kiesés elkerülése fel, ám az út még hosszú és nagyon rögös.
    A második félidőt a hazaiak kezdték aktívabban, a 66. perctől pedig Bognár György szakmai igazgató dörzsölhette a tenyerét: nyolc perc lefogása alatt három találatot kapott a Rákóczi hajója, ami el is süllyedt, a 80. perc után hazai rövidzárlat csak szépségtapasznak lett jó a kaposváriak számára. (21:11:54)

90+3
    Szöglettel felérő szabadrúgás a hazaiak javára.

90+3
    Támadnak a vendégek, hamarosan vége a meccsnek.

90+1
    Három perc lesz a ráadás.

90+1
    Les miatt szabadrúgás lesz a hazaiak javára.

90
    Utolsó hazai csere: Molnár Cs. helyére Mihály áll be.

89
    Fényes becsúszása után dobhatnak a vendégek.

87
    Második Csákvár változtatás: Molnár T. helyén Varga Z. folytatja.

86
    Molnár Csaba a pontrúgással, senki nem ér bele, így veszélyes, Somodi vetődve hárít!

86
    Jó helyről jöhet szabadrúgással a Csákvár.

85
    Utolsó csere a vendégeknél: Hampuk le, Fejős be.

85
    Kocsis felívelését Gajdos ollózza fölé.

84
    Első hazai csere: Hortváth R. le, Fényes be.

83
    A Kaposvár gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Tovább zárkózik a vendég együttes! LUKA DOMINIC lép ki, és közelről a bal alsóba lő! 4-2!

83
    Rajczi csúsztatás a hosszú alsóba tart, kifogja Milinte!

82
    Nagy nehezen felszabadítanak a csákváriak, de teljesen beszorul a hazai csapat.

82
    Szöglet a vendégek javára.

81
    GÓÓÓL! Összejön a szépítés a vendégeknek! Ketten is kilépnek, nincs les, LUKA DOMINIC szépen nyes alá a labdának a tizenhatoson belülről! 4-1!

Nagy Zalán

Kommentátort keresünk a Aqvital FC Csákvár csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 36. Gajdos, 66. Nyilasi, 73. Gajdos, 74. Gajdos – 81. Dominic, 83. Dominic

Lapok:   30. Szalai (CSÁK), 71. Cs. (CSÁK) – 33. Hampuk (KAP), 50. Nagy Krisztián (KAP), 79. Földes (KAP)

Aqvital FC Csákvár: Milinte – Wild, Dulló, Kocsis, Szalai – Molnár Cs.(Mihály, 90.), Domján, Nyilasi, Horváth R.(Fényes, 84.) – Gajdos, Molnár T.(Varga Z., 87.)

Vezetőedző: Toldi Gábor

Kaposvári Rákóczi FC: Somodi – Vermes(Földes, 49.), Házi, Kiss M., Király(Dominic, 54.) – Hadaró, Kovács O., Albert, Hampuk(Fejős, 85.), Nagy K. – Rajczi

Vezetőedző: Tamási Zoltán

Játékvezetők: Molnár Attila – Kepe Arnold, Kulman Tamás