Aston Villa FC – Stoke City 1:2 (vége) | Chelsea F.C. – Burnley FC 1:1 (vége) | Crystal Palace – Arsenal FC 1:2 (vége)
Hull City – Queens Park Rangers 2:1 (vége) | Sunderland AFC – West Bromwich Albion 0:0 (vége) | Swansea City – Manchester United 2:1 (vége)
Manchester City – Newcastle United 5:0 (vége)
Chelsea Football Club
1:1 (1:0)
Burnley FC
szombat 21.02.2015, 16:00 • Stamford Bridge, London • Barclays Premier League

Bombameglepetés! A Premier League listavezetője hazai pályán döntetlent ér el a 19. helyen szerénykedő Burnley csapata ellen!
    Az 1-0-ás félidőt követően csendesen csordogált a mérkőzés, a londoniak elhitték, zsebben a három bajnoki pont. A 70.percben Matip rontott neki ellenfelének, a jogos piros után kicsit felbátorodott a vendég alakulat, és a 81. percben Mee révén sikerült is egyenlíteni – szögletből.
    A hátralévő időre Mourinho pályára küldte Drogbat is, ám a vezetést már nem sikerült visszavenni, sőt, a Burnley akár még nyerhetett is volna.
    Összességében igazságos a döntetlen! (17:56:28)

90+4
    Elmegy egy vendég kontra, Ings játssza magát helyzetig, 17-ről ballal tüzel, a labda a hosszú felsőt elkerülve hagyja el a játékteret!

90+3
    Minden erejét bedobva támad a Chelsea.

90+2
    Mee rogy a földre, senki nem volt körülötte, a hazai nézők időhúzásnak gondolják az esetet.

90+1
    Beszorul az emberelőnyben játszó Burnley.

90+1
    Trippier lapos beadására Courtois vetődik rá.

90
    Négy perc lesz a hosszabbítás.

90
    41.629 a hivatalos nézőszám.

88
    Willian fedezi a labdát, kirúgás lesz a Chelsea javára.

87
    Vokes harcol ki bedobást a Chelsea szögletzászlójánál, ez most tökéletes a vendégeknek.

87
    Ings felé a hosszú indítás, a labda Courtois kezében köt ki.

86
    Ezt a sarokrúgást most kifejelik a hazaiak.

86
    Utolsó hazai csere: Filipe Luis le, Drogba be.

85
    Ings elől tisztáznak, szöglet a vendégeknek.

83
    Mostantól ismét a londoniak számára sietős a mérkőzés.

82
    Drogba öltözködik, lehetséges, hogy beáll.
    MEE - 1:1

81
    A Burnley gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Emberelőnyben egyenlítenek a vendégek, Mourinho felrobban! A hosszúra érkezik a sarokrúgás, BEN MEE emelkedik a legmagasabbra, a labda az ötösről a kapus mozgásával ellentétesen visszakerül a jobb kapufához! 1-1!