FC Schalke 04 – Werder Bremen 1:1 (vége) | 1. FSV Mainz 05 – Eintracht Frankfurt 3:1 (vége) | FC Augsburg – Bayer Leverkusen 2:2 (vége)
SC Freiburg – 1899 Hoffenheim 1:1 (vége) | SC Paderborn 07 – Bayern München 0:6 (vége) | 1. FC Köln – Hannover 96 1:1 (vége)
SC Freiburg
1:1 (1:1)
TSG 1899 Hoffenheim
szombat 21.02.2015, 15:30 • MAGE SOLAR Stadion, Freiburg • Bundesliga

Torrejon kiállítása már túl későn jött a vendégeknek, nem volt idejük kihasználni az emberelőnyt. A Freiburg szerzett vezetést, ám még az első félidőben egalizált a Hoffenheim. A lövésarány végül 10-14 lett, amiből 5-5 ment kapura, így a döntetlen igazságosnak mondható.

Freiburg – Hoffenheim: 1-1!
    ---- (17:21:55)

90+4

90+2
    Torrejon kap azonnali piros lapot az utolsó percben!

90+1
    Kettő perc a ráadás. Jó esélye van, hogy döntetlen marad az állás.

90
    Salihovic helyett Elyounoussi folytatja a vendégeknél.

85
    Modeste le, Szalai Ádám be a Hoffenheim csapatába.

81
    Guédé el is hagyja a pályát, Schahin érkezett helyette.

79
    Guédé kapott sárga lapot.

75
    Izgalmas kis meccs, 9-12 a lövések aránya, ebből 4-4 el is találta a kaput. Az eredmény is döntetlenre áll.

72
    Philipp le, Mehmedi be a hazai csapatban.

62
    Salihovic sportszerűtlen megmozdulása sárga lapot ér. A vendégeknél ez már a harmadik lap.

58
    Hoffenheimi fölény a mezőnyben, a lövésarány már 5-9!

46

A Freiburg szerzett vezetést, a Hoffenheim azonban egyenlíteni tudott. A végére a vendégek igen aktívak lettek, mert a lövésarány 4-5-re változott. A szünet után folytatjuk!