Liverpool F.C. – Manchester United 1:2 (vége) | Queens Park Rangers – Everton FC 1:2 (vége) | Hull City – Chelsea F.C. 2:3 (vége)
Hull City
2:3 (2:2)
Chelsea Football Club
vasárnap 22.03.2015, 17:00 • Kingston Communications Stadium, Hull • Barclays Premier League

Egy remek meccsen vagyunk túl. Az első félidőben két gólos előnyt épitettek ki a londoniak, de tiz percen belül összejött a Hull szépitése, majd egyenlitése is, a szünetben 2:2-es döntetlennel mehettek pihenni a csapatok. A félidőig tizennégyszer lőtt a Hull kapura, majdnem összejött a vezetést.

A második félidőben jobban játszott egy picit a Chelsea, Mourinho cseréi bejöttek, Remy első labdaérintéséből gólt szerzett, amivel végül a londoniak nyertek 3:2-ra, noha ezen a meccsen nem érdemelt vereség a Hull. Mindenesetre ez történt, a Chelsea végül behúzta ezt a meccset is.

A végeredmény Hull City – Chelsea 2:3, köszönjük figyelmüket! (18:54:07)

90+4

90+4
    Aluko sarkazása centikkel lett hosszabb a kelleténél, Hernandez elől szedte fel Courtois.