DVSC-DEAC – Gyöngyösi AK-YTONG 6:0 (vége) | Kisvárda – Tiszaújváros 6:0 (vége)
Kisvárda Master Good
6:0 (1:0)
Termálfürdő FC Tiszaújváros
szombat 28.03.2015, 15:00 • Várkert Sportpálya, Kisvárda • NBIII - Keleti csoport

A második félidőben nagyon megszórta ellenfelét a Kisvárda és ezzel megőrizték vezető helyüket a tabellán. Sűrű hét vár a várdaiakra, hiszen hét közben Szolnokon játszanak a Magyar Kupa negyeddöntőjében visszavágót amelyet 1-3-as hátrányból várnak, majd jövő hétvégén a bajnokságban a második helyet elfoglaló Putnokhoz utaznak azaz igazi rangadóra van kilátás. Mindkét mérkőzést élőben közvetítjük, tartsanak velünk akkor is! (16:44:30)

90

90
    Bussy lő még a végén 25 méterről laposan kapu mellé. A hazai kirúgás után a játékvezető lefújja az összecsapást.

88
    Menougong kerül ziccerbe, de 10 méteres lövését bravúrral védi Tóth Cs.

87
    Kovács Sz. jobb oldali beadása elszáll a fejek fölött.

86
    Várda gólt szerzett!
    Gyors hazai jobb oldali akció végén a hosszún FODOR ANDRÁS érkezett, aki a léc alá vágja a labdát 5 méterről.

84
    A szöglet ezúttal veszélytelen, de a hazaiak letáboroznak a tiszaújvárosi térfélen.

83
    Kardos cselezte be magát a vendég 16-osra és 8 méteres lövését Tóth Cs. tolja kapu fölé.

82
    Szöglettel jöhet a Kisvárda.

81
    Cserél a Tiszaújváros: Tóth T. helyett Sebők áll be.

81
    Fodor A. tüzel 20 méterről jócskán kapu fölé.

80
    Fodor András kap sárgát, a félpályánál szabálytalankodott.

79
    Menougong bejátszását Tóth Cs.szedi fel.

78
    Lippai távoli lövése kerüli el a hazai kaput.

77
    Jobb oldali hazai akció végén ezúttal NAGY RÓBERT eredményes, 10 méterről vágja a léc alá a labdát a kiszolgáltatott Tóth Cs. feje fölött.

76
    Cserél a Tiszaújváros: Galambos helyett Horváth a pályán.

75
    FODOR ANDRÁS lép ki remekül a védők között és szemben Tóthal a kapus mellett 12 méterről a hálóba gurít.

74
    Cserél a Kisvárda: Milovac helyett Menougong folytatja.

72
    Erős szöglete átszáll keresztbe majd a visszatett labdát Tóth Cs. gyűjti be.

Oláh Dávid

Kommentátort keresünk a Kisvárda Master Good csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 10. Erős, 50. Milovac, 68. Bouard, 75. Fodor A., 77. Nagy R., 86. Fodor A.

Lapok:   48. Müller (VSE), 80. Fodor A. (VSE) – 53. Galambos (TFCT)

Kisvárda Master Good: Vasas – Farkas, Kardos, Kornutyak, Szilvási – Fodor A., Erős, Nagy R., Milovac (74' Menougong) – Marcolini (60' Bouard), Müller (60' Minczér)
    Cserék: Szécsi – Bouard, Huzdik, Minczér, Kondás, Menougong, Üveges

Termálfürdő FC Tiszaújváros: Tóth Cs. – Galambos (76' Horváth), Fodor P., Czégel, Molnár F. – Polényi, Lippai, Shadi, Bussy – Tóth T. (81' Sebők), Kovács Sz.
    Cserék: Roza – Kerekes, Sebők, Horváth, Potyka

Játékvezetők: Csonka Bence – Pogonyi Ferenc, Csatári Tibor