Győr – KTE-Phoenix Mecano 1:1 (vége) | Pécsi MFC – Debreceni VSC 0:0 (vége) | Dunaújváros – Nyíregyháza 3:0 (vége)
MTK Budapest FC – Lombard Pápa FC 3:0 (vége) | Diósgyőri VTK – Paksi FC 1:2 (vége)
MTK Budapest FC
3:0 (1:0)
Lombard Pápa FC
szombat 04.04.2015, 18:30 • Bozsik Stadion, Budapest • OTP Bank Liga

A papírformának megfelelően az MTK hazai pályán legyőzte a Pápát, talán a várakozásoktól valamivel simábban.
    Az első félidőben a hazaiak akarata érvényesült, a kék-fehérek büntetőből már a 19. percben megszerezték a vezetést, a Pápa nem sokat mutatott.
    A fordulást követően a Lombard az első félidőhöz képest valamivel aktívabb volt, ezzel pedig több területe nyílt a fővárosiaknak. Az MTK az 58. percben, majd a 67.-ben is betalált, ezzel el is döntve a mérkőzést.
    A hajrában a becsületgólért dolgozott a Pápa, a hazaiak pedig kedvükre kontrázhattak. Bár helyzet még adódott az MTK előtt, de újabb gól már nem született.
    Ezzel a győzelemmel az MTK visszaszerezte második helyét a tabellán, egy ponttal megelőzve a Ferencvárost. A Pápát pedig egyre inkább a kiesés veszélyezteti.
    Köszönöm a figyelmet! (20:28:36)

90+2

90+2
    Egy távoli lövés még a végén Frizonitól, Hegedüs magabiztosan védte.

90+2
    A Pápa kevergetett a hazaiak tizenhatosánál, a védelem mögé nem sikerült bejátszani a labdát.

90+1
    Torghelle beadása jobbról lecsúszott, kirúgással jöhet a Pápa.

90
    Két perc lesz a ráadás.

88
    Hrepka buktatott, érkezett is a sárga lap.

86
    Próbálkozik a becsületgólért a Pápa, a hazaiak viszont kedvükre kontrázhatnak.

85
    Egy újabb kontra a hazaiaktól, Hrepka lövése azonban elakadt a blokkban.

84
    Thiam jött be a lecserélt Vass Ádám helyett.