Sevilla – Athletic Bilbao 2:0 (vége) | Cordoba – Atlético Madrid 0:2 (vége) | UD Almería – Levante 1:4 (vége)
Málaga CF – Real Sociedad 1:1 (vége)
Sevilla FC
2:0 (2:0)
Athletic Bilbao
szombat 04.04.2015, 16:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán • Primera División

Bár a második félidőben igazi célfutballt játszott a Sevilla, összességében az első félidei játékukkal teljesen megérdemelten nyerték meg a rangadót és tovább tapadnak a riválisokra az andalúziaiak. A Bilbao bár több helyzetet is kidolgozott a második félidőben, igazán nagy veszélyt nem tudott a hazaiak kapujára jelenteni.

A végeredmény tehát Sevilla – Athletic Bilbao, 2-0.

Köszönjük, hogy velünk tartottatok! (17:53:26)

90+3

90+1
    Három perc lesz a ráadás.

87
    Iraizoz bokszolja ki pocsék helyre a labdát a szöglet után, végül a partjelző lest jelez és megússzák a vendégek.

86
    Vidal harcol ki szögletet. Reménytelennek tűnik már a vendégek helyzete.

84
    Iraizoz 'harcol kI' egy szögletet a hazaiaknak.

83
    Tremoulinas hozhatta volna helyzetbe társait, de elpuskázta a lehetőséget. Kirúgás a vendégeknek.

81
    Csere a Sevilla FC-nél/nál: lemegy Iborra, bejön Navarro.

80
    Többet lőnek a vendégek kapura, de egyelőre eredménytelenül.

79
    Etxebarria távoli kapáslövését védi remek mozdulattal Rico.

77
    Iraola lök a sevillai kapu előtt. Szabadrúgás kifelé.

77
    Csere a Athletic Bilbao-nél/nál: lemegy Rico, bejön Lopez.

75
    Csere a Sevilla FC-nél/nál: lemegy Vitolo, bejön Suarez.

74
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Etxebarria (Athletic Bilbao).

74
    Balenziaga gyakorlatilag Rico kezébe ível.

72
    Williams cselez befelé, majd 17-ről lő kapura, Rico piszkál bele ujjheggyel. Szöglet jön.

72
    San Jose csúsztatja tovább a labdát, azonban arra nem érkezik társ.

72
    Bilbaói szöglet következik.

71
    Banega buktatja csúnyán Balenziaga-t. A játékvezető azonnal felmutatja a sárga lapot. A következő meccsen nem játszhat Banega.