Sevilla – Athletic Bilbao 2:0 (vége) | Cordoba – Atlético Madrid 0:2 (vége) | UD Almería – Levante 1:4 (vége)
Málaga CF – Real Sociedad 1:1 (vége)
Cordoba CF
0:2 (0:2)
Atlético Madrid
szombat 04.04.2015, 18:00 • Nuevo Arcángel, Córdoba • Primera División

Zsinórban tizedik vereségét szenvedte el a Cordoba a bajnokságban, ma sem alkottak maradandót, még ha a második félidőben volt is 1-2 felvillanásuk. Az is azért lehetett, mert az Atlético átadta a területet két gólos előnyük tudatában.

Annyit adott ki magából a címvédő, amennyi szükséges volt a három pont megszerzéséhez, így ideiglenesen újra a harmadik helyre jött fel a Madrid.

Cordoba – Atlético Madrid: 0-2!
    ---- (19:51:19)

90+2

90+2
    Gunino jobb oldali beadásánál Ghilas 12 méterről ollózva luftot rúg.

90+2
    Két perc a ráadás. A jobb oldalról adta be közben Gunino, középen fejelni tudott kifacsart helyzetben Ghilas, jócskán mellé.

90+1
    Godin nyújtja meg a labdát a bal oldalon, ez senkinek sem jó, Krhin ki is engedi, hogy kirúgás legyen.

90
    A középpályán adogat Abel és Gunino, lélekben alighanem már beletörődött a vereségbe a Cordoba, de becsületből még jönnek előre.

89
    Gimenez indítja a jobb oldalon Torrest, de kifelé szorítják a spanyol ászt, így nem tud kapu felé fordulni.

88
    Továbbra is támadásban marad a Cordoba, ezúttal a bal oldalról érkezett beadás Crespotól, de Oblak simán megkaparintja.

87
    Egyre többször segítenek az Égiek a címvédő együttesnek, a Cordoba bizony már három komolyabb helyzetet is fel tud mutatni az utóbbi 20-30 percben.
    Oblak

86
    Cordobai szabadrúgás 30 méterre a kaputól, lágy beívelés után Crespo fejelt kiváló helyzetben, szépen kivitelezett fejese a jobb felső irányába hullott, Oblak azonban elképesztő bravúrral kiszedi a labdát!

85
    Nem igazán tudja fokozni a tempót és a nyomást a Cordoba, az Atlético abszolút kontrollálja eddig ezt a mérkőzést.

84
    Torres indul a jobb oldalon Arda passzából, a betett labda azonban pontatlan.

83
    A Cordoba időnként most már veszélyt is tud teremteni a vendégek kapuja előtt, némi szerencséje is volt már az Atléticonak, hogy nem szorosabb az állás.

82
    Bebe ívelheti be balról a szabadrúgást 14 méterre az alapvonaltól. Rálőtte, de csak a jobb oldali oldalhálót találta el. Alig pár centi hiányzott befelé.

81
    Juanfran kapott sárga lapot.

81
    Godin érkezett középen fejelni egy jobb oldali szögletre, les miatt visszafújták Suarez labdaérintésénél utána, pedig ez nem volt les.