Ferencvárosi Torna Club – Szolnok 1:1 (vége)
Ferencvárosi Torna Club
1:1 (1:0)
Szolnoki MÁV FC
szerda 29.04.2015, 18:00 • Groupama Aréna, Budapest, Üllöi út • Magyar Kupa

Az első félidő után gyakorlatilag letudta ezt a meccset és a Magyar kupa döntőjébe jutást az FTC együttese és ez lehetőséget adott az NB II-es Szolnoknak, hogy támadásokat vezessen, mi több, szépítsen és döntetlennel távozzon az Üllői útról! Összességében a Ferencváros 3-1-gyel jutott a fináléba, ahol majd a Videoton lesz a zöld-fehérek ellenfele!
    A mérkőzés közvetítése során előforduló technikai hibáért Kedves Olvasóink szíves elnézését kérjük!
    A figyelmet pedig köszönjük, tartsanak továbbra is velünk! (19:54:24)

90+3

90+2
    Kukuruzovic jobb oldali szögletét fejelte még ki a szolnoki védelem!

90+1
    Egy perc a ráadás a meccs végén!

90+1
    Csukicsot rántotta még le a szolnoki Zsdrál.

90
    Csukics adta haza a labdát Dibusznak, időt öl most már a Ferencváros.

88
    Kukuruzovic az ötösön lövés helyett cselezni próbált, könnyedén mentett Vele szemben a Szolnok védelme.

87
    Lauth esett el a szolnoki 16-oson belül, de ez nem volt 11-es!

86
    Tóth Bence szerzett harcosan labdát Nagy Dániellel szemben, de aztán vaktában küldte azt előre.

85
    Egyelőre felszabadult a Fradi kapuja.

84
    Csukics rúgta meg a jobb oldalvonalnál B.Tóthot, sárga lap.

82
    Lauth-ot szerelte könnyedén a szolnoki 16-os vonalán Papucsek.

81
    Dilaver jobb oldali beadása után Lauth nyolc méterről, fejjel nem tudta irányítani a labdát.

80
    Tóth Bence került a földre a felezővonalnál, kisebb ápolás.

79
    Szolnoki kapuskirúgással folytatódhat a mérkőzés.

78
    Csukics 12 méteres lövését ütötte ki bravúrral Pokorni, a Szolnok kapusa, a kipattanót pedig Nagy Dániel már nem tudta rárúgni!

77
    Két gólt kellene szereznie a Szolnoknak a döntőbe jutáshoz, vajon vérszemet kap a hazai csapat az egyenlítéstől? Mindjárt kiderül.

75
    A Szolnok gólt szerzett!
    Gólszerző PAPUCSEK. Nem szabadult fel a hazai kapu, ide-oda pattogott a labda a Fradi ötösén, Zsolnai elől Dibusz kivetődve még el tudta ütni azt, de ott termett PAPUCSEK BARNA és mintegy nyolc méterről, jobbal a kapu jobb oldalába lőtt! 1-1

Juhász Attila

Gólok: 20. Lamah – 75. Papucsek

Lapok:   84. Csukics (FTC) – 30. B.Tóth (SZMFC)

Ferencvárosi Torna Club: Dibusz – Dilaver, Nalepa (Batik, a szünetben), Mateos, Bönig – Gyömbér, Somalia (Kukuruzovic, a szünetbe) – Nagy Dániel, Varga R. (Csukics, a szünetben), Lamah – Lauth. Vezetőedző: Thomas Doll
    Cserék: Jova (kapus), Batik, Böde, Kukuruzovic, Csukics, Pavlovic, Haris.

Szolnoki MÁV FC: Pokorni – Vári, Mile (Zsolnai, az 50.), Papucsek, Fritz – Rokszin (Zsdrál, a szünetben), Kenderes, Tóth B. – Lengyel, Nagy I. – B. Tóth. Vezetőedző: Kis Károly
    Cserék: Nacsa (kapus), Racskó, Zsdrál, Polák, Mundi, Zsolnai, Galambos

Játékvezetők: Pintér Csaba (Tóth II. Vencel, Becséri Gergely; 4.jv.: Huszár Balázs)