Leicester City – Chelsea F.C. 1:3 (vége)
Leicester City
1:3 (1:0)
Chelsea Football Club
szerda 29.04.2015, 20:45 • King Power Stadium, Leicester • Barclays Premier League

Az első félidőben két komoly helyzet adódott a Leicester előtt, egyiket gólra is váltották a félidő hosszabbításában.

A második félidőbe kettővel feljebb kapcsolt a Chelsea, és Drogba kiegyenlitett, majd a 79. percben Terry, és a 83. percben szerzett Ramires gólnak köszönhetően végül simán győztek 3:1-re a kiesés ellen menekülő Leicester otthonában.
    A hazaiak mindent megtettek, de a végére elfogytak.

A Chelsea amennyiben vasárnap ha megveri otthon a Crystal Palace együttesét, akkor biztosan bajnokok, amire elég nagy esély van! Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (22:40:20)

90+3

90+3
    Labdázgat a Chelsea, a sípszóra vár mindkét csapat.

89
    Fabregas passza sem Drogbának, sem Cuadradonak nem volt jó.

88
    Hazard helyére Cuadrado érkezett.

87
    Mahrez kezezése miatt londoni szabadrúgás a saját térfelükről.

86
    Öt perc már csak a rendes játékidőből.

85
    A második félidőben 1:9 a lövések száma, azért láthatóan feljebb kapcsolt Mourinho együttese.

84
    Willian helyére Zouma érkezett.
    RAMIRES - 1:3

83
    Chelsea gólt szerzett!!

Ismét a jobb oldalon fejlődött fel a támadás, majd jött középre laposan a labda, a második ütemben érkezett RAMIRES, aki ballal a jobb felsőbe irgalmatlan nagy gólt ragasztott! 1:3, ezzel azért eldőlt a meccs feltehetőleg!

82
    Hazai bedobás a középpályáról.

81
    Drinkwater követett el támadó szabálytalanságot.

80
    Amennyiben ez igy marad, akkor hétvégén ha nyernek otthon, a Crsytal Palace ellen, akkor ők a bajnokok matematikailag is! Valljuk be, elég nagy esély van rá, hogy behúzzák azt a meccset (is).
    John TERRY - 1:2

79

Fabregas beadását a rövid saroknál csúsztatták meg, amit Schmeichel bravúrral megfogott, a kipattanóra JOHN TERRY érkezett, aki közelről a kapu bal sarkába pofozta a játékszert. Fordit a Chelsea, 1:2!

Gólok: 45+3. Albrighton – 48. Drogba, 79. Terry, 83. Ramires

Lapok:   36. Konchesky (LEC)

Leicester City: Schmeichel – Albrighton, Wasilewski, Huth (24. De Laet), Morgan (C), Konchesky – Drinkwater, Cambiasso, King (19. James) – Ulloa, Vardy (77. Mahrez).
    Cserék: Schwarzer – De Laet, Hammond, James, Mahrez, Wood, Kramarić.

Chelsea Football Club: Čech – Ivanović, Cahill, Terry (C), Azpilicueta – Fàbregas (90. Mikel), Matić – Ramires, Willian (84. K. Zouma), E. Hazard (88. Cuadrado) – Drogba.
    Cserék: Courtois – Luís, K. Zouma, Aké, Oscar, Mikel, Cuadrado.

Játékvezetők: Mark Clattenburg

Nézőszám: 32021