Ajka – Cegléd 4:0 (vége) | Mezőkövesd Zsóry FC – BFC Siófok 1:2 (vége) | – Aqvital FC Csákvár 6:0 (vége)
Szolnok – Szigetszentmiklós 1:0 (vége) | Gyirmót – Sopron 0:1 (vége) | Kaposvári Rákóczi FC – Soroksár 1:3 (vége)
Békéscsaba – Szeged 2011 0:0 (vége)
Szolnoki MÁV FC
1:0 (0:0)
Szigetszentmiklósi TK-Erima
szombat 16.05.2015, 19:00 • Tiszaligeti stadion, Szolnok • Merkantil Bank Liga

A találkozó elején sok hiba jellemezte mindkét csapat játékát, de az első félidő végén már képes volt helyzeteket kialakítani a MÁV. A második félidő pörgősebb volt. A Szolnok előnybe került az 53. percben Vári góljával. Ezután is a Szolnok dominált, de a helyzeteit nem tudta értékesíteni. A győzelem azonban megvan a Szolnoknak.
    Kis Károly csapata továbbra is 5. a tabellán, az SZTK viszont visszacsúszott a 12. helyre.

Szolnoki MÁV FC – Szigetszentmiklósi TK-Erima 1:0

Köszönöm a figyelmet! (20:53:49)

90+4

90+3
    Zvara ezúttal lőtt, de Sánta védett a kipattanóval Zsolnai nem tudott mit kezdeni.

90+2
    Zvara volt túl önzetlen, ziccerben inkább passzolt, így nem lett gól belőle.

90+1
    Mile tekerte rá a szabadrúgást, de Sánta magabiztosan védett.

90
    A ráadás négy perc.

89
    Lengyel vállalkozott lövésre 20 méterről, mellé trafált.

88
    Weitner rántotta le ellenfelét.

87
    Sós adta be jobbról, tisztán lőtt Benkő, de méterrel fölé.

86
    Weitner adott be jobbról, de mély a labdája.

85
    Egy rossz indítás a vendégektől. A második félidő eseménydúsabb, több a helyzet.

84
    Mundi ragyogó átadása után Zvara hatalmas ziccerben lőhetett hét méterről de az előtte álló védőt találta el.

83
    Mundi érkezett a jól teljesítő Rokszin helyére.

82
    Zsolnai került helyzetbe a bal összekötő helyén, de lövés helyett középre lőtt, ott pedig ellenfelet talált.

82
    Sós adott be egy kis szöglet után balról, Pokorni öklözte ki a mezőnybe.

81
    Mile fején megcsúszott egy vendég beadás, szöglet jön.

80
    Sós lőtt a jobb összekötő helyéről méterekkel fölé.

79
    Pollák fejelte el Rokszin elől a labdát.

szollope

Kommentátort keresünk a Szigetszentmiklósi TK-Erima csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 53. Vári

Lapok:   41. Papucsek (SZMFC), 59. Zsdrál (SZMFC), 66. B.Tóth (SZMFC) – 9. Hevesi-Tóth (SZTK), 14. Mészáros (SZTK), 52. Osváth (SZTK), 55. Pollák (SZTK), 71. Weitner (SZTK)   88. Weitner (SZTK)

Szolnoki MÁV FC: Pokorni – B.Tóth, Papucsek, Mile, Fritz – Kenderes, Zsdrál(75. Zsolnai), Lengyel – Rokszin(83.Mundi), Csirszki(61. Zvara) – Vári
    Cserék: Nacsa – Racskó, Antal, Zvara, Mundi, Galambos, Zsolnai

Szigetszentmiklósi TK-Erima: Sánta – Sós, Vágó, Póti, Pollák – Hevesi-Tóth – Osváth(78.Benkő), Szepessy(58. Weitner), Bonifert, Mészáros(72. Szabó B.) – Fekete,
    Cserék: Baranyai – Puskás, Kállai, Weitner, Benkő, Sipos, Szabó B.

Játékvezetők: Kulcsár Katalin – Demeter, Galán