SZEOL SC – Orosháza FC 1:0 (vége) | Kozármisleny – Bölcskei SE 6:1 (vége)
HR-Rent Kozármisleny FC
6:1 (1:0)
Bölcskei SE
szombat 23.05.2015, 18:00 • Alkotmány téri pálya, Kozármisleny • NBIII - Közép csoport

Végül is egy egyoldalú mérkőzés lett és a hazaiak teljesen megérdemelten nyertek ilyen arányban is.
    A 67 percben "ajándékba" kapott gól után kicsit magára talált a Bölcske, és kihagyott egy nagy helyzetet, de a kontrából gólt szerzett a hazai csapat és ezzel eldőlt a három pont sorsa és már csak az volt a kérdés, mennyi gólt szereznek. (19:49:43)

90+1
    A Kozármisleny gólt szerzett!
    Kirchner szerzett labdát és indult meg, PUSKÁS ZOLTÁNNAK passzol aki egy csel után Csoknyai mellett belőtte a harmadik gólját.

90
    2 perc lesz a hosszabbítás.

89
    Kocsis érkezett fel a támadáshoz és távolról lőtt mellé.

87
    A Bölcske éppen kezdett magára találni az ajándékba kapott gól után, de kihagyták a helyzetet és a kontrából gólt szerzett a hazai csapat és visszaállt az az alaphelyzet, és igazából a különbség kérdéses már.

86
    Nem alakult ki helyzet a sarokrúgás után.

86
    Hazai szöglet következik.

84
    Tóth ment el a jobb szélen, és passzolt középre PUSKÁS ZOLTÁNNAK, aki megszerezte saját maga második, a csapata ötödik gólját.

82
    Az ötösről lőtt a vendég csatár, Molnár bravúrral hárított, a kontra végén PUSKÁS ZOLTÁN ment el, és magabiztosan vitte el a kivetődő kapus mellett és gurított a kapuba.

79
    A két csere játszott össze, Kirchner indult, meg passzolt Puskásnak, majd kapta vissza, lövését Csoknyai szedte ki a alsó sarokból.

78
    Nagy Krisztián vállalta el, de célt tévesztett, mellé lőtt.

78
    Hazai szabadrúgás következik 25 méterről.