III. kerület – Futura-Mosonmagyaróvár 0:1 (vége) | Győri ETO FC II. – Csepel FC 2:2 (vége)
Győri ETO FC II.
2:2 (2:1)
Csepel FC
vasárnap 07.06.2015, 18:00 • ETO Park, Győr • NBIII - Nyugati csoport

A záróforduló győri mérkőzésén egy szerencsés találattal az utolsó percben tudott egyenlíteni a Csepel.

A mérkőzés nagy részében az ETO fiataljai játszottak fölényben és már az első félidő elején megérdemelten kerültek előnybe, egy pontrúgásból azonban egyenlített a Csepel, majd folytatódott a hazai fölény, ismét vezetést szerzett az ETO. A második félidőt a Csepel kezdte jobban, de a hatvanadik perctől kiegyenlített játék zajlott a pályán, ritkán forogtak veszélyben a kapuk, de végül a Csepel egy szerencsésnek mondható góllal egyenlíteni tudott. Az ETO-nak már nem volt ideje erre válaszolni.

A következő idényben újra összecsaphatnak a felek, de akkor már az ETO NBIII-as csapata megegyezik majd az első csapattal. A győriek ugyanis nem tudnak elindulni az első osztályban, marad nekik az NBIII. nyugati csoportja. (19:56:13)

90

90
    A Csepel gólt szerzett!
    Simon ível előre egy szabadrúgást az utolsó percben, Végh a kapujából kivetődve az ötösön álló SZABÓ ÁDÁMRA üti a labdát, akiről az a kapu közepébe pattan! 2:2

90
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Németh (Győri ETO FC II.), Juhászt rúgta meg.

89
    Rakic ügyetlenkedik el egy labdát, Medgyes csap le rá és húsz méterről centikkel lő a kapu fölé.

88
    Simon ível a kapu elé egy labdát, Horváthot intik le lesen.

87
    Medgyes huszonöt méterről ballal lő, Hernádi fogja a középre tartó labdát.

87
    Simon ível előre egy szabadrúgást, amit Kelemen fejel ki a kapuja elől.

86
    Kemény harminc méterről próbálkozik egy lövéssel, de jócskán eltéveszti a kaput.

86
    Ismét az ETO fiataljai játszanak fölényben, de komoly helyzetet nem képesek kialakítani.

85
    Medgyes lapos beadását fogja a kapujából kivetődve Hernádi.

84
    Kerékgyártó legurítja a szabadrúgást Medgyesnek, aki húsz méterről az égbe lövi a labdát.

83
    Kerékgyártót buktatják a csepeliek a bal szélen, ez is szabadrúgás.

82
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Gauzer (Csepel FC), Szabó Lászlót rúgta fel.

82
    A sértett íveli be a szabadrúgást, de a védők kifejelik a rövid sarokról.

81
    Medgyes tart rá Juhász lábára a bal oldalon, szabadrúgás jön.

80
    Lénárt indulna a jobb szélen, de Rakic megelőzi, rárúgja a labdát a támadóra, kirúgás jön.

79
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Horváth (Csepel FC) a kapus támadásáért.

78
    Simon íveli előre a szabadrúgást, a győri kapu előtt pattog a labda, majd Oláh tizennégy méteres lövésébe belelépnek a védők.

Gólok: 11. Medgyes, 32. Medgyes – 20. Kemény, 90. Szabó Á.

Lapok:   77. Kerékgyártó (ETO2), 90. Németh (ETO2) – 54. Kemény (CSE), 79. Horváth (CSE), 82. Gauzer (CSE)

Győri ETO FC II.: Végh – Nagy Á., Kozma, Kelemen, Németh, Szabó L., Medgyes, Kerékgyártó, Irmes (69' Lénárt), Mayer (55' Füleki), Szabó B. (58' Szabó T.)

Cserék: Bánki – Farkas, Szabó T., Füleki, Lénárt

Edző: Németh Zoltán, Jakl Antal

Csepel FC: Hernádi – Szabó Á., Haraszkó, Rakic, Simon, Juhász, Sztankó, Kemény, Szemán (46' Gauzer), Szabó M. (74' Oláh), Bencze (74' Horváth)

Cserék: Berkes – Balogh, Horváth, Templán, Somodi, Gauzer, Oláh

Edző: Takács Krisztián