III. kerület – Futura-Mosonmagyaróvár 0:1 (vége) | Győri ETO FC II. – Csepel FC 2:2 (vége)
Győri ETO FC II.
2:2 (2:1)
Csepel FC
vasárnap 07.06.2015, 18:00 • ETO Park, Győr • NBIII - Nyugati csoport

A záróforduló győri mérkőzésén egy szerencsés találattal az utolsó percben tudott egyenlíteni a Csepel.

A mérkőzés nagy részében az ETO fiataljai játszottak fölényben és már az első félidő elején megérdemelten kerültek előnybe, egy pontrúgásból azonban egyenlített a Csepel, majd folytatódott a hazai fölény, ismét vezetést szerzett az ETO. A második félidőt a Csepel kezdte jobban, de a hatvanadik perctől kiegyenlített játék zajlott a pályán, ritkán forogtak veszélyben a kapuk, de végül a Csepel egy szerencsésnek mondható góllal egyenlíteni tudott. Az ETO-nak már nem volt ideje erre válaszolni.

A következő idényben újra összecsaphatnak a felek, de akkor már az ETO NBIII-as csapata megegyezik majd az első csapattal. A győriek ugyanis nem tudnak elindulni az első osztályban, marad nekik az NBIII. nyugati csoportja. (19:56:13)

90

90
    A Csepel gólt szerzett!
    Simon ível előre egy szabadrúgást az utolsó percben, Végh a kapujából kivetődve az ötösön álló SZABÓ ÁDÁMRA üti a labdát, akiről az a kapu közepébe pattan! 2:2

90
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Németh (Győri ETO FC II.), Juhászt rúgta meg.

89
    Rakic ügyetlenkedik el egy labdát, Medgyes csap le rá és húsz méterről centikkel lő a kapu fölé.

88
    Simon ível a kapu elé egy labdát, Horváthot intik le lesen.

87
    Medgyes huszonöt méterről ballal lő, Hernádi fogja a középre tartó labdát.

87
    Simon ível előre egy szabadrúgást, amit Kelemen fejel ki a kapuja elől.

86
    Kemény harminc méterről próbálkozik egy lövéssel, de jócskán eltéveszti a kaput.

86
    Ismét az ETO fiataljai játszanak fölényben, de komoly helyzetet nem képesek kialakítani.

85
    Medgyes lapos beadását fogja a kapujából kivetődve Hernádi.

84
    Kerékgyártó legurítja a szabadrúgást Medgyesnek, aki húsz méterről az égbe lövi a labdát.

83
    Kerékgyártót buktatják a csepeliek a bal szélen, ez is szabadrúgás.

82
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Gauzer (Csepel FC), Szabó Lászlót rúgta fel.

82
    A sértett íveli be a szabadrúgást, de a védők kifejelik a rövid sarokról.

81
    Medgyes tart rá Juhász lábára a bal oldalon, szabadrúgás jön.

80
    Lénárt indulna a jobb szélen, de Rakic megelőzi, rárúgja a labdát a támadóra, kirúgás jön.

79
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Horváth (Csepel FC) a kapus támadásáért.

78
    Simon íveli előre a szabadrúgást, a győri kapu előtt pattog a labda, majd Oláh tizennégy méteres lövésébe belelépnek a védők.

77
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Kerékgyártó (Győri ETO FC II.) Juhászt buktatta.

75
    Gauzer lőhet jó helyzetből húsz méterről, de nagyon gyenge a próbálkozás, könnyedén védi Végh.

74
    Csere a Csepel FC-nél/nál: lemegy Szabó M., bejön Oláh.
    Csere a Csepel FC-nél/nál: lemegy Bencze, bejön Horváth.

73
    Most változatos a játék, de a kapuk nem forognak továbbra sem veszélyben.

70
    Rakic cselezget a jobb oldalon, szögletre szerelik, amely után Juhász ívelését lehúzza Végh.

69
    Csere a Győri ETO FC II.-nél/nál: lemegy Irmes, bejön Lénárt.

68
    Szabó Márton indul egy előrevágott labdára, Végh késlekedik a kifutással, de Kelemen kisegíti a kapust.

67
    Talpon a csepeli védő, folytatódik a játék.

66
    Haraszkót kell ápolni a pályán.

65
    Most ismét az ETO játszik enyhe fölényben, de a második félidőben még nem jutottak helyzetig.

62
    Medgyes ível be szögletet jobbról, kifejelik a védők Füleki elől.

61
    Bencze elé pattan egy labda, húsz méterről lőhet, de nagyon rákészül és a lövés leperdül a lábáról.

59
    Medgyest rúgják meg a kaputól harminc méterre, a szabadrúgást a sértett lövi jócskán a kapu fölé.

58
    Csere a Győri ETO FC II.-nél/nál: lemegy Szabó B., bejön Szabó T..

57
    Kemény fordul kapura, de húsz méterről ballal kevéssel a kapu fölé lő.

56
    Bencze lapos beadását Juhász veszi át, de a lövését blokkolják a védők.

56
    Szabó Márton indul a bal szélen, de lesen intik le.

55
    Csere a Győri ETO FC II.-nél/nál: lemegy Mayer, bejön Füleki.

54
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Kemény (Csepel FC).

53
    Juhász bal oldali beadása után mentenek a védők.

52
    Mayer ad be balról, Irmes veszi át a labdát, de a passza lesen találja Szabó Bencét.

51
    A második félidőben eddig fölényben játszik a Csepel.

49
    Keményt rúgják meg huszonöt méterre a kaputól, jó szabadrúgás variáció után Juhász lő fölé tizenöt méterről.

47
    Juhász legurított szögletét Simon adja be, mentenek a védők.

46
    Csere a Csepel FC-nél/nál: lemegy Szemán, bejön Gauzer.

46

Negyvenöt perc játék után teljesen megérdemelten vezet a végig többet támadó ETO.

45

45
    A félidő végén ismét az ETO tartja meg a labdát, de helyzetbe nem tudnak kerülni.

44
    Kemény éles jobb oldali beadása suhan el keresztben a kapu előtt.

43
    Irmes próbálkozik egy lövéssel, de ez is pontatlan.

41
    Bencze most a jobb oldalon indul, végigviszi a labdát, de tizennégy méterről csúnyán mellé durrant.

40
    Bencze indul a bal szélen, de pontatlan labdát kap, dobhat az ETO.

37
    Simon próbálkozik két beadással is jobbról, mindegyiket kifejelik a védők.

35
    Juhász húsz méterről lő jócskán a kapu fölé.

33
    A fölényben játszó ETO megérdemelten szerezte meg ismét a vezetést.

32
    Az ETO gólt szerzett!
    Irmes ad be laposan jobbról, MEDGYES SINAN jó helyzetben rosszul veszi át a labdát, de végül az visszapattan hozzá és estében nyolc méterről a bal sarokba kotorja a labdát! 2:1

30
    Csepeli szöglet jön, de ez sem veszélyes, majd utána Kemény lövésébe lépnek bele a védők.

29
    Szabó Bencét buktatják a bal oldalon, ő végzi el a szabadrúgást, de jócskán a bal felső mellé csavar.

27
    Szabó Bence középről huszonkét méterről lő, de gyengén a jobb sarok mellé.

25
    Medgyes labdájával Szabó Bence lép ki a bal oldalon, de szerelik a védők.

22
    Irmes csap le egy eladott labdára, de húsz méterről kissé elhamarkodottan mellé lő.

20
    KEMÉNY TAMÁS a huszonkét méteres szabadrúgásból nagy gólt ragaszt a bal sarokba!1:1

19
    Benczét buktatják huszonkét méterre a kaputól, szabadrúgás jön.

18
    A pálya közepén gyötrik egymást a csapatok, nincsenek helyzetek.

16
    Kerékgyártó indítását nagy helyzetben veszi át Mayer, de lest jelez az asszisztens.

13
    Juhász kap jó helyzetben egy labdát, de a tíz méteres lövésébe belelépnek a védők.

12
    Fölényben játszott eddig is az ETO, már az eredménye is megvan.

11
    MEDGYES SINAN gondol egyet és balról harminc méterről hatalmas bombát ragaszt a bal felső sarokba! 1:0

10
    Nagy Ádám indul a jobb szélen, de már nem éri el a labdát, kirúgással jön a Csepel.

9
    Juhász most egy huszonöt méteres szabadrúgást lő az égbe.

9
    Juhász éles beadását mentik szögletre a védők, Simon sarokrúgását követően nem alakul ki helyzet.

7
    Szabó Bence szabadrúgása után Mayer fejel kevéssel a jobb sarok mellé, de lest jelez az asszisztens.

5
    Juhász kap jó labdát a bal szélen, egy csel után lő huszonöt méterről, Végh fogja a labdát a jobb sarok előtt.

3
    Kerékgyártó indítását is lefülelik a csepeli védők, marad a labda az ETO-nál.

1
    Medgyes indítaná Szabó Bencét a bal szélen, de Haraszkó fejjel megelőzi a támadót.

1
    A győriek birtokolták a labdát az első percben, de a kapuig nem tudtak eljutni.

1

17:55 Kisebb meglepetésként érhette a közönséget, hogy ezt a mérkőzést már a stadionban rendezik, ennek nyilvánvaló oka lehet, hogy ősztől már az NBIII-as meccseket itt játsszák az ismert okok miatt, mint tudjuk NBI-eseket jó darabig nem láthatnak a győriek.

Tét nélküli mérkőzést rendeznek ma este az ETO Parkban, ahol a győriek második csapata a Csepel gárdáját fogadja az NBIII Nyugati csoportjának utolsó fordulójában.

Mint régóta lehet tudni, a Győri ETO FC tartalékjai első csapattá avanzsálnak hamarosan, hiszen a következő szezonban csak ebben az osztályban indulhatnak el. Az NBI utolsó fordulójában már a fiatalokkal léptek fel Debrecenben, 5:0-ra kaptak ki, de az NBIII-ban más szintet képviselnek, hiszen másodikak a tabellán. 16-5-6-os mérlegüknek köszönhetően 53 ponttal rendelkeznek, kilenc pont az előnyük az Újbudával szemben, de a bajnok Budaörs 11 pontot vert rájuk eddig.

Így a második hely már biztos számukra, ahogy a Csepel sem eshet már ki ebből az osztályból, hiszen hat pont az előnyük a Nagyatáddal szemben, így a 13. helyet akkor is megszerzik, ha ma kikapnak és a Mosonmagyaróvár nyer. A 8-6-13-as mérleggel rendelkező Csepel mostanában gyenge formát mutat, március óta nyeretlenek, egy hónapja még csak gólt sem tudtak szerezni.

Így egyértelműen a hazaiak az esélyesek, de egy végül is tét nélküli meccsen bármi előfordulhat, remélhetőleg látványos mérkőzést követhetünk figyelemmel.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik.

Gólok: 11. Medgyes, 32. Medgyes – 20. Kemény, 90. Szabó Á.

Lapok:   77. Kerékgyártó (ETO2), 90. Németh (ETO2) – 54. Kemény (CSE), 79. Horváth (CSE), 82. Gauzer (CSE)

Győri ETO FC II.: Végh – Nagy Á., Kozma, Kelemen, Németh, Szabó L., Medgyes, Kerékgyártó, Irmes (69' Lénárt), Mayer (55' Füleki), Szabó B. (58' Szabó T.)

Cserék: Bánki – Farkas, Szabó T., Füleki, Lénárt

Edző: Németh Zoltán, Jakl Antal

Csepel FC: Hernádi – Szabó Á., Haraszkó, Rakic, Simon, Juhász, Sztankó, Kemény, Szemán (46' Gauzer), Szabó M. (74' Oláh), Bencze (74' Horváth)

Cserék: Berkes – Balogh, Horváth, Templán, Somodi, Gauzer, Oláh