Újpest FC – Békéscsaba 1:2 (vége) | – NK Osijek 2:0 (vége)
2:0 (1:0)
NK Osijek
szombat 27.06.2015, 16:00 • Illovszky Rudolf-Stadion, Budapest • Felkészülési mérkőzések

A mérkőzés egészében a Vasas játszott fölénybe és ez két gólos győzelmet ért a NK Osijek ellen. A félidőben sort cserélő Szanyó Károly fiai így második felkészülési mérkőzésüket már megnyerték és így mehetnek az ausztriai edzőtáborba. (17:46:43)

90

89
    Görgényi beadása pontatlan volt a társaknak.

87
    Nagy Gergő lábbal többet találkozik a labdával, mint kézzel az egész mérkőzésen.

84
    Hátul adogatnak a hazaiak.

82
    Ádám Martin baloldali beadása találta üresen Keneseit, a csatár 9 méteres fejesét Malenica védte vetődve.

81
    Culjak szögletét a rövid saroknál kifejelték a hazai védők, a lecsorgó labdát Mihaljevic lőtte fölé 30 méterről.

79
    Négy támadó vezethette három Vasas védőre a labdát, de Grúz tudott szögletre menteni a hezitáló támadó mellett.

78
    Az eszék járatja a labdát, de veszélyt nem jelentenek Nagy Gergő kapujára.

76
    Nagy Gergő húzza le a könnyedén Mihaljevic beadását.

76
    Grúz szabálytalan középen Kenesei szögleténél.

74
    Kenesei vette át a bal lábára a labdát a kaputól 20 méterre, lövése egy vendég védőn megpattanva vágódott szögletre.

73
    Nincs újabb kényszerű csere a hazaiaknál, egy rövidebb ápolás után védő folytatni tudja a játékot.

72
    Preklet fájdalmas arccal marad lent a földön.

71
    A vendégek alig tudják áthozni a labdát a felezővonalon.

70
    Kenesei szöglete után Preklet fejese kerülte el a kaput.

69
    Kenesei 20 méteres lövése pattant ki a kapusról, a kipattanóra Murka csapott le, de Malenica bravúrral védeni tudta a közeli próbálozást.

67
    És még mindig nem értek véget a vendég cserék. Radotic megy le, Aganspahic a helyén a folytatásban.

66
    A Vasas gólt szerzett!

Görgényi kapott remek kiugratást a bal oldalon, majd levezette a labdát az alapvonalig. A középre passzolt labdájára CZVITKOVICS PÉTER érkezett és 8 méterről a kapu közepébe passzolt.

Sándor Gergő

Gólok: 31. Remili Mohamed, 66. Czvitkovics Péter

Lapok:   35. Matas (OSI)

kimaradt büntető: 24. Remili (VAS), kapus Mikulic hatástalanítva

: 1. félidő: Hermány B. – Bori, Pajovic, Tamás L., Hangya – Vida, Adamovic – Vass P., Lázok J., Remili – Novák
    2. félidő: Nagy G. – Osváth, Preklet, Grúz, Görgényi – Gál M., Berecz Zs. – Ádám M., Czvitkovics, Murka – Kenesei

NK Osijek: Mikulic – Matas, Lukic, Arsenic, Pavic – Kurtovic, Radotic, Sorsa – Grgic, Anic, Perosevic