Pjunik – SS Folgore / Falciano 2:1 (vége) | Lincoln Red Imps FC – Santa Coloma 0:0 (vége) | Crusaders F.C. – Levadia 0:0 (vége)
Pyunik Yerevan
2:1 (-:-)
SS Folgore / Falciano
kedd 30.06.2015, 18:00 • Armenia Football Academy grass, Yerevan • Bajnokok ligája (selejtező) • Első selejtező kör

Megérdemelt győzelmet arattak a hazaiak.

Az első negyedórában nagy fölényben játszottak, egy ziccert is kihagytak, majd kiegyenlítődött némiképp a játék, de a Folgore nem jutott helyzetig. Az első félidő hosszabbításában, majd a második félidő elején szerzett egy-egy gólt a Pyunik, de egy szöglet után szépíteni tudott a vendég csapat, és a kicsit elképzelés nélkül játszó hazaiak nem tudták feltörni már a védelmüket, Így maradt esélye a san marinói gárdának a továbbjutásra. (19:58:58)

90+7

90+6
    Romero jó cselek után lő 18 méterről,de könnyedén véd Bicchiarelli.

90+5
    Hirsch helyett Amici a pályán.

90+4
    Szögletet harcol ki a Pyunik, Romero ívelése nem veszélyes ezúttal sem.

90+3
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül F. Bollini (Pyunik Yerevan).

90+3
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Hirsch (SS Folgore / Falciano), Romerót buktatta.

90+2
    Pacini íveli előre a szabadrúgást, könnyedén kifejelik a védők a labdát.

90+2
    Shahinyan rúgja fel Trainit a kaputól 35 méterre, szabadrúgás.

90+1
    5 perc a ráadás.

90+1
    Bicchiarelli a látványos repülés után lenn marad, ápolni kell.

90
    Romero Jr. a jobb felsőt veszi célba, repül érte a kapus, de a labda elkerüli a kaput.