Pjunik – SS Folgore / Falciano 2:1 (vége) | Lincoln Red Imps FC – Santa Coloma 0:0 (vége) | Crusaders F.C. – Levadia 0:0 (vége)
Pyunik Yerevan
2:1 (-:-)
SS Folgore / Falciano
kedd 30.06.2015, 18:00 • Armenia Football Academy grass, Yerevan • Bajnokok ligája (selejtező) • Első selejtező kör

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik.

A Bajnokok Ligája 2015-16-os idényének első játéknapján egy örmény és egy san marinói csapat méri össze a tudását az első selejtező fordulóban.

A Pyunik Jereván 11 ponttal nyerte meg az örmény bajnokságot, kimagaslott a nyolc csapatot számláló mezőnyből. Tavaly a második helyükkel az Európa Liga-szereplést vívták ki, de a kazah Asztana kettős vereséget mért rájuk a selejtező elő fordulójában.

Hasonló módon a Folgore is az Európa Ligában indulhatott tavaly, őket a montenegrói Buducsnoszt verte oda-vissza. Idén megnyerték a bajnokságot, így a BL-ben próbálkozhatnak, de a reményeik szerények már az első fordulós várakozások kapcsán is, az örmény riválisuk jóval esélyesebbnek tűnik a továbbjutásra.

1

1
    Szöglettel kezd a Pyunik.

2
    Badoyan szögletéből Satumyan veszélyeztetett, Bicchiarelli véd, újra szöglet jön.

3
    Badoyan szöglete jön, mentenek a védők.

4
    Mazzolával szabálytalankodik K. Hovanisyan, szabadrúgás.

5
    Satumyan 20 méterről, jó helyzetből nem talál kaput, kevéssel a bal felső fölé teker.

7
    Badoyan lövése kerüli el a kaput ezúttal.

8
    Jeremiah lép ki középen egyedül, 15 méterről teker centikkel a bal aló mellé.

9
    Megvolt az első igazán nagy helyzet – kimaradt.

9
    Yusbashyan 20 méteres lövése zúg fölé.

11
    Bicchiarelli húz le egy jobbról érkező Ívelést.

12
    Badoyan éles beadásáról maradnak le középen a társak, Jeremiah sem tudja benntartani a labdát.

14
    Badoyan kemény, 18 méteres lövését védi Bicchiarelli, középre tartott a labda, ez volt a szerencséje.

15
    Bal oldali beadást tesz rá 10 méterről Badoyan ezúttal, a kapus zsákmánya ez is.

16
    Az első negyedórában már nagy fölényt harcolt ki a jereváni csapat, vezethetnének már könnyedén.

17
    Egy lövést blokkolnak a vendég védők szögletre, Badoyan ívelhet.

18
    A szögletből Hovsepyan elé kerül a labda, de nem tudja levenni, oda a helyzet.

19
    Yushbashyan 14 méteres lövése zúg el a jobb alsó mellett.

20
    Hayrapetyan lő balról, 20 méterről, de jócskán mellé talál.

21
    Pacini buktatja a jobb szélen K. Hovhannisyant, elég csúnyán.

22
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Pacini (SS Folgore / Falciano).

22
    Hayrapetyan íveli be a szabadot, a hosszú sarokról Hovsepyan fejel mellé.

23
    Az első lövési kísérlet a vendégektől, Pacini bombáját blokkolják a védők.

24
    Bicchiarelli szed föl egy pontatlan indítást a támadók elől.

26
    Kicsit leült a játék, nem forognak veszélyben a kapuk.

28
    Hovsepyan 25 méteres lövése nem talál kaput.

29
    Voskanyan rúgja fel a vendégek térfelén Trainit, ez sem volt szép.

30
    Szögletet harcol ki a Folgore, Pacini készülődik.

31
    Pacini ívelése után Trainit látja szabálytalannak a kapu előtt a játékvezető.

32
    Ivószünetet rendelt el a játékvezető a hőségre való tekintettel.

33
    Jeremiah 20 méteres lövését blokkolják szögletre a védők.

34
    Badoyan íveli be a szögletet, mentenek a védők könnyűszerrel.

35
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Hovsepyan (Pyunik Yerevan), F. Bollinit buktatta a felezővonalnál.
    Sárga lap

36
    Pacini ívelhet be szögletet balról, a rövid sarokról vágják ki a védők.

37
    K. Hovhannisyan a 16-os bal sarkáról lő, elakad a védőkben a labda.

38
    Mazzolának lép oda a vendég tizenhatoson beül Satumyan, szabadrúgás.

39
    F. Bollini 35 méterről tűz rá egy szabadrúgást, de nem talál kaput.

40
    Hovsyepan 20 méterről lő mellé egy kipattanó labdát, nem volt veszélyes.

41
    San marinói előreívelést fejelnek ki könnyedén a védők a kapu előteréből.

42
    G. Hovhannisyan indul a jobb szélen, lesen intik le.

43
    Trainit buktatják a jobb szélen, szabadrúgás.

44
    G. Hovhannisyan kap pontatlan labdát a jobb szélen.

45
    Satomyan lép ki nagy helyzetben, de az ötösön szerelni tudják a védők.

45
    2 perc a ráadás.

45+1
    Traini szabálytalankodik T. Voskannyannal, szabadrúgás.

45+2
    A Pyunik gólt szerzett!
    G. Hovhannisyan ad be jobbról, egy védőről VARDGES SATUMYAN elé pattan a labda, aki 12 méterről a bal alsóba helyez! 1:0
    SATUMYAN - 1:0

45+3

Jól kezdett a hazai csapat, negyed óráig nagy nyomás alatt tartották az ellenfél kapuját, de csak helyzetekig, és egy ziccerig jutottak, a góllövéssel hadilábon álltak.

Kiegyenlítődött a játék a félidő közepétől, de a vendégek nem jutottak helyzetig, és a hosszabbítás perceiben egy lecsorgó labdából megszerezte a Pyunik a vezetést, összességében megérdemelten.

46

46
    Csere a szünetben Hovsepyan helyett Romero Jr. a pályán.

47
    A Pyunik kezdi aktívabban a második félidőt is.

48
    A csereként imént beállt ROMERO JR. elé kerül a labda a vendég 16-oson belül, 14 méterről helyez a hálóba! 2:0

49
    Az első félidőt góllal zárta, a másodikat góllal kezdte a Pyunik, nagy lépések a győzelem, vagy akár a továbbjutás felé.

49
    Roero Jr. lövését tolja szögletre Bicchiarelli.

52
    Romero Jr. ívelhet be két szögletet is egymás után, de mindkettő veszélytelen.

53
    G. Hovhannisyant szerelik a jobb szélen, ez is szöglet.

54
    Romero Jr. íveli be a labdát a sarokrúgásból, mentenek a védők.

55
    Bichiarellit kell közben ápolni, áll a játék.

56
    Rendben a kapus, folytatódik a meccs.

57
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Ceschi (SS Folgore / Falciano), Hayrapetyant buktatta.

58
    Egy balról visszafejelt labdát vágnak ki a vendég védők a nagy helyzetben érkező Jeremiah elől!

60
    Trainit buktatják, G. Bollini szabadrúgása nem hoz veszélyt a hazai kapura.

62
    Marad a hazai fölény, pontrúgásokkal jutnak csak a jereváni kapuig a Folgore játékosai.

63
    G. Bollini szabálytalansága után Romero Jr. adja be a szabadrúgást, Hayrapetyan fejese kerüli el a kaput.

65
    Jeremiah helyett Razmik Hakobyan a pályán a hazaiaknál.

68
    Most változatos a játék, de nem jutnak kapuig a csapatok.

69
    Kisebb csetepaté alakul ki K. Hovhannisyan szabálytalansága után.

70
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül K. Hovhannissyan (Pyunik Yerevan).

70
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Mazzola (SS Folgore / Falciano).

71
    Második sárgát kap, ezáltal kiállításban részesül Ceschi (SS Folgore / Falciano).

71
    A Folgore gólt szerzett!
    Pacini ível be szögletet jobbról, JOSÉ HIRSCH 10 méterről fejeli a labdát a hálóba a védőket megelőzve. 2:1
    HIRSCH - 2:1

72
    Pacini helyett Casadel a pályán.

73
    Romero Jr. ível be szögletet balról, mentenek a védők.

74
    Egy bal oldali vendég akció akad el egy pontatlan passzon.

75
    Ivószünetet rendel el a játékvezető.

77
    Hazai szabadrúgás jön 30 méterről, Romero Jr. a bal felső fölé tekeri a labdát.

79
    G. Hovhannisyan helyett Shahinyan a pályán.

80
    Csere a SS Folgore / Falciano-nél/nál: lemegy Perrotta, bejön Della Valle.

82
    Enyhe fölényben játszanak a hazaiak továbbra is.

83
    Badoyan távoli lövését blokkolják a védők.

84
    Razmik Hakobyant intik le lesen.

86
    Satumyan beadását blokkkolják szögletre a vendég védők.

87
    Romero Jr. szöglete után Haroyan fejel fölé 10 méterről a védője szorításában.

87
    Haroyan rúgja meg a felezővonalnál Trainit, szabadrúgás.

88
    Hayrapetyan beadása akad el a védőkben, felszabadul a vendégek kapuja.

89
    Casadel buktatja hátulról Romerót, szabadrúgás jön 28 méterről.

90
    Romero Jr. a jobb felsőt veszi célba, repül érte a kapus, de a labda elkerüli a kaput.

90+1
    Bicchiarelli a látványos repülés után lenn marad, ápolni kell.

90+1
    5 perc a ráadás.

90+2
    Shahinyan rúgja fel Trainit a kaputól 35 méterre, szabadrúgás.

90+2
    Pacini íveli előre a szabadrúgást, könnyedén kifejelik a védők a labdát.

90+3
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Hirsch (SS Folgore / Falciano), Romerót buktatta.

90+3
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül F. Bollini (Pyunik Yerevan).

90+4
    Szögletet harcol ki a Pyunik, Romero ívelése nem veszélyes ezúttal sem.

90+5
    Hirsch helyett Amici a pályán.

90+6
    Romero jó cselek után lő 18 méterről,de könnyedén véd Bicchiarelli.

90+7

Megérdemelt győzelmet arattak a hazaiak.

Az első negyedórában nagy fölényben játszottak, egy ziccert is kihagytak, majd kiegyenlítődött némiképp a játék, de a Folgore nem jutott helyzetig. Az első félidő hosszabbításában, majd a második félidő elején szerzett egy-egy gólt a Pyunik, de egy szöglet után szépíteni tudott a vendég csapat, és a kicsit elképzelés nélkül játszó hazaiak nem tudták feltörni már a védelmüket, Így maradt esélye a san marinói gárdának a továbbjutásra. (19:58:58)

Gólok: 45+2. Satumyan, 48. Romero Jr. – 71. Hirsch

Lapok:   35. Hovsepyan (PYU), 70. K. Hovhannissyan (PYU), 90+3. F. Bollini (PYU) – 22. Pacini (FFF), 57. Ceschi (FFF), 70. Mazzola (FFF), 90+3. Hirsch (FFF)   71. Ceschi (FFF)

Pyunik Yerevan: Aivazov – Haroyan, G. Hovhannissyan (79' Shahinyan), K. Hovannisyan, Hayrapetyan, T. Voskanyan, Yushbasyan, Badoyan, Hovsepyan (46' Romero Jr.), Satumyan, Jeremiah ( 65' Hazmik Hakobyan)

Cserék: Manukyan – Kartashyan, Gagik Pogosyan, Shahinyan, Romero Jr., Razmik Hakobyan, Ghukas Poghosyan

SS Folgore / Falciano: Bicchiarelli – G. Bollini, Berardi, Mazzola, Pacini (72' Casadel), Muccini, F. Bollini, Traini, Ceschi. Perrotta (80' Della Valle), Hirshc (90'+5' Amici)

Cserék: Ottaviani – Bartoli, Auigi, Casadei, Amici, Della Valle, Contato