Ordabaszi – Beitar Jeruzsálem | 0:0 (vége) | | | Shirak – HSK Zrinjski | 2:0 (vége) | | | Alaškert – St. Johnstone | 1:0 (vége) |
Kruoja – Jagiellonia | 0:1 (vége) | | | KF Laçi – Keşla FK | 1:1 (vége) | | | FK Atlantas Klapéda – Beroe | 0:2 (vége) |
Dinamo Tbilisi – FK Qabala | 2:1 (vége) | | | Aktobe – Kalju | 0:1 (vége) | | | FK Kukësi – Žodino | 2:0 (vége) |
FC Flora Tallinn – FK Rabotnički Skopje | 1:0 (vége) | | | Dinamo Bt. – Omonia | 1:0 (vége) | | | Olimpic – FC Spartak Trnava | 1:1 (vége) |
Skonto Riga FC – St. Patrick's | 2:1 (vége) | | | UE Sant Julià – Randers | 0:1 (vége) | | | FK Jelgava – PFK Litex Lovech | 1:1 (vége) |
Seinäjoki – FH Hafnarfjördur | 0:1 (vége) | | | Lahti – Elfsborg | 2:2 (vége) | | | VPS – AIK Fotboll | 2:2 (vége) |
Neftchi – FK Mladost Podgorica | 2:2 (vége) | | | Debreceni VSC – Sutjeska | 3:0 (vége) | | | JK Sillamäe Kalev – Hajduk | 1:1 (vége) |
Sheriff – Odd | 0:3 (vége) | | | Differdange – Bala Town | 3:1 (vége) | | | Brøndby IF – Juvenes/Dogana | 9:0 (vége) |
Riteriai – HB Tórshavn | 3:0 (vége) | | | Strömsgodset IF – Partizani Tirana | 3:1 (vége) | | | Saxan – Apollon Limassol | 0:2 (vége) |
Botoşani – Cchinvali | 1:1 (vége) | | | College Europe – SBA | 0:6 (vége) | | | Broughton – Lokomotiva Zagreb | 1:3 (vége) |
Go Ahead Eagles – Ferencvárosi Torna Club | 1:1 (vége) | | | NK Domžale – FK Čukarički Stankom | 0:1 (vége) | | | Víkingur – Rosenborg BK | 0:2 (vége) |
Celje – Śląsk | 0:1 (vége) | | | Newtown – La Valletta FC | 2:1 (vége) | | | FK Budućnost Podgorica – Jūrmala | 1:3 (vége) |
MTK Budapest FC – FK Vojvodina Novi Sad | 0:0 (vége) | | | S.P. La Fiorita – FC Vaduz | 0:5 (vége) | | | Glenavon FC – Soligorsk | 1:2 (vége) |
Linfield – Runavík | 2:0 (vége) | | | Cork City – KR Reykjavík | 1:1 (vége) | | | UC Dublin – Dudelange | 1:0 (vége) |
Crvena Zvezda – FK Kairat Almaty | 0:2 (vége) | | | West Ham United – Lusitanos | 3:0 (vége) | | | Birkirkara – Ulisses | 0:0 (vége) |
Glentoran FC – Zilina | 1:4 (vége) | | | Shkëndija – Aberdeen FC | 1:1 (vége) | | | Víkingur Reykjavík – FC Koper | 0:1 (vége) |
Japán – Anglia | 2:1 (vége) |
vége
FK Budućnost Podgorica
1:3
(1:2)
FK Spartaks Jūrmala
Gólok:
6. Rajčević – 22. Bulvitis, 42. Mickevičs, 74. Bulvitis (bünt.)
Játékvezetők: Olexandr Děrdo – Oleg Plužnyk, Jevgen Chalamendyk (všichni Ukrajina)
Nézőszám:
Lapok: 35. Vukčević (BDC), 44. Simović (BDC), 73. Agović (BDC)
kimaradt büntető:
FK Budućnost Podgorica:
Agović – Raspopović, Simović, Tomković "C", Vukčević (81. Milošević) – Pavićević, Hočko (77. Raičković), Flávio Beck, Ilinčić (60. Gazivoda) – Raičević. Nikač.
Cserék: Ljuljanović – Kopitović, Burzanović, Milošević, Gazivoda, Raičković, Camaj.
Trenér:
FK Spartaks Jūrmala: Koļinko – Mežs, Nazarenko, Bulvitis "C", Šlampe (90+3. Stuglis) – Kazačoks, Maksymenko – Vivacqua (81. Mena), Ulimbaševs (90+1. Bespalovs), Mickevičs – Takyi.
Cserék: Davidovs – Bespalovs, Mena, Stuglis.
Trenér:
Cserék: Ljuljanović – Kopitović, Burzanović, Milošević, Gazivoda, Raičković, Camaj.
Trenér:
FK Spartaks Jūrmala: Koļinko – Mežs, Nazarenko, Bulvitis "C", Šlampe (90+3. Stuglis) – Kazačoks, Maksymenko – Vivacqua (81. Mena), Ulimbaševs (90+1. Bespalovs), Mickevičs – Takyi.
Cserék: Davidovs – Bespalovs, Mena, Stuglis.
Trenér:
Játékvezetők: Olexandr Děrdo – Oleg Plužnyk, Jevgen Chalamendyk (všichni Ukrajina)
Nézőszám:
Gólszerző MILIVOJ RAJČEVIĆ.