Budapest Honvéd FC – MTK Budapest FC 2:1 (vége) | Paksi FC – Békéscsaba 4:0 (vége) | Fehérvár – Szombathelyi Haladás 0:1 (vége)
– Újpest FC 1:3 (vége)
1:3 (1:1)
Újpest FC
szombat 25.07.2015, 20:30 • Illovszky Rudolf-Stadion, Budapest • OTP Bank Liga • 2. forduló

Egy, a magyar bajnokság megszokott színvonalához képest sokkal jobb mérkőzésen, főleg a második félidőben lendületesen és jól játszott az Újpest és teljesen megérdemelten viszi haza a három pontot Angyalföldről!
    A Vasas játékosai a 11-est is elhibázták, így nem kerülhették el a vereséget.
    Soha rosszabb mérkőzést az Illovszky stadionban!
    Köszönjük a kedves figyelmet és tartsanak velünk továbbra is! (22:28:36)

90+3

90+1
    Hangya utána rúgott Suljicnak, megúszta sárga lappal.

90
    Három percnyi ráadás következik.

89
    Hazard helyén Tóth Patrik kap még egy pici játéklehetőséget Nebojsa Vignjevicstől.

89
    Lázok lövése után Remili már nem tudta visszakanalazni a labdát a kapu elé.

88
    Suljic harcolt ki egy szögletet még az Újpestnek.

87
    Adamovics 22 méteres lövése kerülte el a lilák kapuját.

86
    Hazard 17 méteres, lapos lövését védte Nagy Gergely a Vasas kapusa.

83
    A kihagyott büntetővel gyakorlatilag elszálltak az angyalföldi esélyek a pontszerzést illetően.

81
    A megítélt 11-esből Lázok János jobbal a kapu fölé emelte a labdát.

80
    A játékvezető büntetőt ítélt a Vasas javára és sárga lap Nagy Gábor sárga lapot iskapott Remili buktatásáért!

79
    Most Remili cselezett balra, de a lövése elkerülte az újpesti kaput.

77
    A 18 méteres szabadrúgásból Balogh Balázs ballal a kapu fölé emelte a labdát!

76
    Hazard tört kapura, a 16-os előtt Pajovics feltartotta a gólhelyzetbe kerülő játékost, Vad játékvezető azonnal kiállította a szerb védőt!

75
    Bardhi lőtt mintegy húsz méterről, ballal a hazaiak kapuja fölé.

74
    Nagy Gábor óriási hibája után Kenesei keveredett ki kissé jobbra a labdával és így már a lövése nem találta el a kaput.

73
    Sallói lőtt 22 méterről, jobbal magasan a Vasas kapuja fölé.

72
    Kissé balról, mintegy 18 méterről rúghat szabadot az Újpest.

Juhász Attila

Gólok: 41. Remili – 31. Mohl, 52. Sallói, 59. Szankovics

Lapok:   49. Pajovics (VAS), 63. Grúz (VAS), 90+1. Hangya (VAS) – 33. Heris (UTE), 80. Nagy Gábor (UTE)   76. Pajovics (VAS)

kimaradt büntető: 81. Lázok (VAS), kimaradt bünt.

: Nagy Gergely. – Osváth, Grúz, Pajovics, Hangya – Vida (Adamovics, 54.perc), Czvitkovics (Bori, 54.perc), Berecz – Lázok, Novák, Remili. Vezetőedző: Simon Antal
    Cserék: Hermány (kapus), Bori, Ádám, Adamovics, Debreceni, Gál, Kenesei.

Újpest FC: Balajcza – Nagy Gábor, Heris, Mohl, Forró (Bardhi, 39.perc) – Filkor (Perovics, 9. perc), Balogh B., Szankovics, K. Hazard (Tóth P., 89.perc) – Sallói, Suljic. Vezetőedző: Nebojsa Vignjevics
    Cserék: Kovács Z. (kapus), Bardhi, Perovics, Tóth P., Vadász, Cseke, Pávkovics.

Játékvezetők: Vad II. István (Király Krisztián, Georgiou Theodoros; 4. jv.: Huszár Balázs)