Pjunik – Shkupi 3:3 (vége) | Ordabaszi – Torpedo Kutaisi 1:0 (vége) | Ventspils – KF Teuta 3:0 (vége)
Alaškert – FK Makedonija 3:1 (vége) | Larnaca – CS Petrocub 1:0 (vége) | Narva – FK Budućnost Podgorica 0:2 (vége)
KF Laçi – Hapoel Be’er Sheva FC 1:1 (vége) | Sabail – Universitatea Craiova 2:3 (vége) | FC Flora Tallinn – Niš 2:0 (vége)
KuPS – Vitebsk 2:0 (vége) | Balzan – NK Domžale 3:4 (vége) | Riteriai – KÍ Klaksvík 1:1 (vége)
MFK Ružomberok – Levszki 0:2 (vége) | Molde – KR Reykjavík 7:1 (vége) | Brøndby IF – Inter Turku 4:1 (vége)
Crusaders F.C. – B36 Tórshavn 2:0 (vége) | Debreceni VSC – FK Kukësi 3:0 (vége) | Maccabi Haifa – Mura 2:0 (vége)
Brann – Shamrock 2:2 (vége) | Malmö FF – Ballymena 7:0 (vége) | FK Liepāja – Dinamo Minszk 1:1 (vége)
Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 0:2 (vége) | Dinamo Tbilisi – Engordany 6:0 (vége) | FK Radnik – FC Spartak Trnava 2:0 (vége)
Soligorsk – Paola Hibernians FC 1:0 (vége) | Speranța Nisporeni – Neftchi 0:3 (vége) | Akademija Pandev – HSK Zrinjski 0:3 (vége)
Fola – FC Chikhura Sachkhere 1:2 (vége) | NK Olimpija – RFS Riga 2:3 (vége) | Connah's Quay – Kilmarnock 1:2 (vége)
FK DAC 1904 – Cracovia 1:1 (vége) | Zeta – Fehérvár 1:5 (vége) | FCSB – Milsami 2:0 (vége)
FK Čukarički Stankom – FC Banants 3:0 (vége) | College Europe – Legia 0:0 (vége) | Aberdeen FC – Rovaniemi 2:1 (vége)
St. Patrick's – Norrköping 0:2 (vége) | Cliftonville FC – FK Haugesund 0:1 (vége) | Cork City – Niederkorn 0:2 (vége)
Široki Brijeg – FK Kairat Almaty 1:2 (vége) | Budapest Honvéd FC – Zalgiris 3:1 (vége) | UMF Stjarnan – Levadia 2:1 (vége)
Breidablik – FC Vaduz 0:0 (vége)
vége
FC Flora Tallinn
2:0 (0:0)
FK Radnički Niš
csütörtök 11.07.2019, 18:00 • A. Le Coq Arena (Tallinn) • Európa liga (selejtező) • Első selejtező kör
     
    40
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül S. Djordjevič (FK Radnički Niš).
    Gólok: 75. Lepik, 89. Vassiljev

    Lapok:   40. Djordjevič (RNS)


    FC Flora Tallinn: Igonen – Jarvelaid, Purg, Kuusk, Kams (C) – Ainsalu, Kreida – Vassiljev – Miller, Sorga (73. Lepik), Liivak.
    Cserék: Aland – Alliku, Lepik, Lukka, Nurmela, Poom, Sinyavskij

    FK Radnički Niš: Petrovič – S. Djordjevič, Ostojič, Todorovski (C), L. Djodrjevič, Bondarenko – Tomic (63. Batrovič), Jirka, Noma, Meleg (78. Stojanovič) – Bojovič (70. Makarič).
    Cserék: Knezevič – Batrovič, Cumič, Jovanovič, Makarič, Stevanovič, Stojanovič

    Játékvezetők: A. Tean (Mda)
    csütörtök 18.07.2019
    Niš - FC Flora Tallinn 2:2

    Gólok: 68. Mitrović, 84. Čumić – 80. Purg, 90+3. Lepik

    Lapok:   89. Čumić (RNS) – 52. Kuusk (FLT), 89. Jarvelaid (FLT)

    Labdabirtoklás: 61 % : 39 %.
    Kaput eltaláló lövés: 8:7. Kaput el nem találó lövés: 6:0. Szögletek: 9:3. Lesek: 2:3. Szabálytalanságok: 10:13.