2:0
6:3
6:2
> >
Ana Ivanovic nagyon magabiztosan, két szetteben legyőzi az ukrán Elina Svitolinat, és bejut a Roland Garros elődöntőjébe! A szerb játékos a játék minden elemében felülmúlta fiatal ellenfelét, amivel kis túlzással hét évvel ezelőtti önmagát idézte!
> >
Gyorsan brékelőnybe került a meccs elején a Hradecka – Matkowski páros, de Timiék nem vártak sokáig, 2:2-nél már utol is érték ellenfelüket. A tie breakig mindenki hozta a saját szerváját, ott azonban jobban koncentrált az alacsonyabban rangsorolt cseh-lengyel duó és 7:6-ra hozták aránylag könnyen a rövidítésben eldőlő játszmát.

A második szett egyértelműen a magyar-osztrák kettősé volt, nagyon gyorsan 5:1-re megléptek, ott egy ki megingás után 6:3-ra lett meg a játszma.

A szuperrövidítésben kétszer is sikerült minibrék előnyt kialakítania Baboséknak, de 7:4-es vezetés után szétestek, az utolsó szakaszt 6:1-re nyerte a Hradecka – Matkowski páros, ezzel megérdemelten jutottak be az elődöntőbe.

> >
Hihetetlen mérkőzést követhettünk figyelemmel, Stolmár Rebeka jó helyzetből elbukta az első szettet, majd a másodikban, két mérkőzéslabdát hárítva kiharcolt a tiebreaket, amit 7-5-re sikerült is megnyernie. Jött a döntő szett, amit már simán lenullázott, ezzel bejutva a 2. fordulóba!
> >
Megérdemelten nyeri meg a mérkőzést Szlavikovics. A második szettben sem volt kérdés, hogy ki a jobb a mai napon, így 6:2, 6:2-vel jut a következő körbe, ahol az ellenfele egyelőre még ismeretlen.
2:0
6:4
6:1
> >
Danylo Kalenichenko a második szettet nagyon gyorsan lerendezi, 6:1 arányban nyeri meg. Két aránylag gyors szettben legyőzni a magasabban rangsorolt, de meglehetősen indiszponált Borsos Gábort és bejut a negyeddöntőbe Mariborban.

Danylo Kalenichenko – Borsos Gábor: 2-0!
6:4, 6:1!
----
0:2
3:6
3:6
> >
Sajnos a második játszma hiába indult jól a magyar játékosnak, 2:0-s előnyről szinte pillanatok alatt megfordította a játszmát az amerikai, majd még két brékkel a mérkőzést is megnyerte.

Ezzel Valkusz Máté búcsúzik a Roland Garros egyéni küzdelmeitől.
2:1
4:6
6:4
6:0
> >
Jól kezdtek adogatóként a játékosok, 3:3-nál Dalma tudott először brékelni, de nem tudta megtartani az előnyét, 4:4-nél viszont újra elvette ellenfele adogatását, és ugyan kihasználatlanul hagyott három szettlabdát, de a negyediket egy ásszal már hozta.

A magyar lány kétszer is visszajött brékhátrányból a második játszmában, de 5:4-nél elveszítette ismét az adogatását, kiharcolta a döntő játszmát az orosz.

Amely brékkel indult a számára, Dalma ezzel meg is tört talán, már játékot sem tudott ezután nyerni, hengerelt az ellenfele. A magyar lány ezzel búcsúzik a tornától.
2:1
6:2
6:71
6:4
> >
Stollár Fanni kevesebb, mint fél óra alatt lerendezte az első szettet, aztán jött a feketeleves, egy órás második játszma, amit ráadásul tiebreak formájában el is veszített a magyar hölgy.
A döntő szettben aztán ha nem is könnyedén, de maga alá gyűrte francia ellenfelét Fanni, jöhet a 3. forduló a Roland Garros Junior versenyén!