15:3
(3:0, 6:1, 2:2, 4:0)
> >
Nem okozott gondot a Szolnoknak a Szentes legyőzése még úgy sem, hogy a Szentes játszhatott hazai pályán (a hivatalos kiírás ne tévesszen meg senkit, Szentesen volt a mérkőzés). Fokozatosan növelték előnyüket a "vendégek", főleg a második és negyedik negyedben brillíroztak. A félidőben a lényeges kérdések már eldőltek, de alighanem a hazaiaknak egyébként sem lehettek vérmes reményeik.

Szolnok – Szentes: 15-3! Köszönöm a figyelmet!
Hamarosan, 12 órakor kezdődik ugyanitt a Kaposvár- FTC férfi magyar kupa találkozó, élőben közvetítjük státuszváltozással, tartsanak velünk akkor is!
> >
Az egriek végig uralva a meccset, tudnak nyerni 13:6-ra! Fontos győzelem ez az Egernek a továbbiakban! Jól és magabiztosan játszottak, végig fölényben! Az OSC-nek még van mit javítania, fejlődniük kellene támadásban!
Köszönjük a figyelmet!
6:11
(2:3, 1:2, 0:4, 3:2)
> >
Az utolsó negyedben már nem húzott annyira a Ferencváros a nagy előny birtokában, azt már a Kaposvár nyerte, de a hat gólos, komoly fórból megmaradt így is öt. Magabiztosan nyerte a találkozót a végig vezető FTC.

Kaposvár – FTC: 6-11!
----
12:9
(4:0, 3:3, 3:2,2:4)
> >
A Vasas könnyedén nyert az Ybl ellen, az Ybl csak izgalmassá tette a negyedik negyedet, de érezhető volt végig, hogy jobb a Vasas!
7:7
(2:1;0:2;2:2;3:2)
> >
Nem akármilyen vízilabda-élmény Debrecenben! Óriási csatában 7-7 lett a a DVSE-UVSE meccs eredménye! Egyik csapatnak sem jó ez, de meglátjuk a folytatást este! Végig kiegyenlített volt a játék, érthető eredmény a döntetlen! Mind a két együttesnek helyzeteik kihasználásában kell javulnia!
7:7
(2:3, 0:2, 3:1, 2:1.)
> >
Az első összecsapás tehát döntetlen lett, ez az eredmény a BVSC és a KSI kettősnek lehet jó. Hamarosan jövünk a következő összecsapással, ami a két fővárosi egyesület mérkőzése lesz!
12:8
(2:2, 3:2, 3:1, 4:3.)
> >
A délutáni mérkőzéseknek ezzel vége, 19:00-tól jövünk vissza és folytatjuk a találkozókat!
Köszönöm eddigi figyelmüket!
5:11
(2:2, 1:5, 1:2, 1:2)
> >
A Vasas a vártnál könnyebben győzte le a PVSK-t. A pécseiknek még jobban össze kell kovácsolódniuk, nem volt jó a csapatjátékuk.
Az YBl valószínűleg nem lesz nehéz ellenfél a Szegednek, így a Vasas négy ponttal továbbjut, míg hamarosan a Szeged is csatlakozhat hozzá. A PVSK holnap még bizonyíthat az Ybl ellen.
5:13
(1:3, 1:4, 1:3, 2:3)
> >
Gólszerzők:

Szabó I. Zoltán (1), Weszelovszky László (1), Csuka Flórián (1), Németh Dániel (1), Lucas Thomas (1)

Jeremy Davie (4), Mihailo Parezanovic (3), Vindisch Ferenc (2), Berta József (2), Sántavy Máté (1), Kovács Olivér (1)
9:4
(2:1;1:1;4:0;2:2)
> >
Sokkal jobban akart az OSC, fejben és testben is jobbak voltak! Ez meg is mutatkozott, hiszen 9:4-re tudtak nyerni! A Debrecen így kiesett a Magyar Kupa további küzdelmeiből, az OSC még továbbjuthat! Összességében könnyű 2. félidővel tudott a Debrecenen felülkerekedni a fővárosi csapat!
7:10
(1:4, 1:1, 2:2, 3:3.)
> >
Hamarosan következik a mai nap utolsó mérkőzése, ahol az előbb említett két csapat, a Honvéd és a KSI csapnak össze! Tartsanak velünk arra a mérkőzésre is!
6:14
(3:4, 1:5, 0:1)
> >
A Szeged érvényesítette a papírformát, az YBL csak szorossá tudta tenni a meccset.
A két továbbjutó ezzel a csoportból a Szeged és a Vasas. Az YBL és A PVSK a harmadik helyér játszhat holnap.
5:13
(2:4, 1:3, 0:4, 2:2)
> >
Gólszerzők:

Balázs Ákos (1), Kolozsi Bertalan (1), Ernyey Márk (1), Roach Aidan (1), Swift Joel (1)

Varga Dénes (5), Madaras Norbert (3), Vámos Márton (1), Hangay Róbert (1), Varga Dániel (1), Mezei Tamás (1), Milan Aleksic (1)
9:15
(1:6;3:3;1:2;4:4)
> >
Az Eger iskolajátékkal verte meg az UVSE csapatát! Az újoncnak nem is az Egerrel kell felvennie a harcot! Jól játszottak, csak ez ma kevés volt! Az Eger a várakozásoknak megfelelően továbbjutott! Az UVSE feltehetőleg búcsúzik, de még sok múlik a holnapi OSC elleni találkozóján, ahol a továbbjutás lesz a cél!
7:8
(3:1, 1:3, 1:3, 2:1.)
> >
Köszönöm egész napos kitartó figyelmüket, holnap még két mérkőzés vár ránk, remélem akkor is követnek minket!