Szolnok - Szentes 15:3 (vége) | Szeged - PVSK-Mecsek Füszért 14:8 (vége)
ZF Eger - A-Híd OSC 13:6 (vége) | Kaposvár - FTC 6:11 (vége)
VasasPlaket - YBL WPC 12:9 (vége) | DVSE - UVSE 7:7 (vége)
RacioNET Honvéd - MVLC Miskolc 7:7 (vége) | BVSC Wáberer - KSI SE 12:8 (vége)
PVSK-Mecsek Füszért - VasasPlaket 5:11 (vége) | Szentes - Kaposvár 5:13 (vége)
A-Híd OSC - DVSE 9:4 (vége) | MVLC Miskolc - BVSC Wáberer 7:10 (vége)
YBL WPC - Szeged 6:14 (vége) | FTC - Szolnok 5:13 (vége)
UVSE - ZF Eger 9:15 (vége) | KSI SE - RacioNET Honvéd 7:8 (vége)
MVLC Miskolc - BVSC Wáberer

7:10

(1:4, 1:1, 2:2, 3:3.)

szombat 04.10.2014, 19:00 • Miskolc, Kemény Dénes Városi Sportuszoda • Theodora Férfi Magyar Kupa

Hamarosan következik a mai nap utolsó mérkőzése, ahol az előbb említett két csapat, a Honvéd és a KSI csapnak össze! Tartsanak velünk arra a mérkőzésre is! (20:11:12)

Az egyik továbbjutó csapat a, BVSC már megvan, ugyanis két győzelemmel biztosan ott lesz a negyeddöntőben. A Miskolcnak sincs még minden veszve, ha döntetlent játszik a Honvéd a KSI ellen, akkor még reménykedhetnek.

Az első negyedben kialakult a csapatok közötti különbség! Hiába zárkózott fel már egy gólra is a Miskolc, most jobb volt a budapesti csapat egyértelműen!

32
    Létay Kotsisid keresztpasszát váltja gólra a jobb szélről! Csodálatos játék volt!
    7:10

32
    Jakab L. a jobb szélen tudott megúszni, majd passzolt középre, ahol Somlai érkezett és a kapu jobb oldalába lökte a labdát. A végére kiengedett a BVSC.
    7:9

32
    Lejárt a vendégek támadóideje.

31
    Hegedűs I. azért még közelebb hozza csapatát, de még így is három a lemaradásuk.

31
    Szétszakadt a pálya, nincs felállt védekezés! Borsós közelről pattint a felső lécre!

31
    Bendes tudta védeni Létay próbálkozását.

30
    Kontra a miskolciak ellen! A találkozó végképp eldőlt.

30
    Kerschbaum kiállítása után Kotsidis lőtt bal oldalról, de Bendes ki tudta védeni.

29
    Jakab L. nagyon távolról lőtt, Györkét nem is lepte meg vele, könnyedén hárított.

29
    Pásztor lőtt középről, de Jakab D. túl közel volt hozzá, nem tudta ellőni mellette, szép volt a blokk.

28
    Somlai ejtése középről a felső lécről pattan a kapu mögé.

28
    Kotsidis az utolsó másodpercben lőtt kapu mellé, már az időt is húzzák a vendégek.