16:6
(4:2 5:2 3:1 4:1)
> >
A Szolnok magabiztosan aratta az idei év első győzelmét.
Egy percig sem forgott veszélyben a győzelmük, már az második negyed végén megvolt az a különbség, amely a Szolnok ellen nem elég a fordításra.
17:6
(5:1, 3:2, 3:2, 6:1)
> >
Az első és az utolsó negyedet húzták meg a hazaiak és így tíz pluszos mérkőzésen tudtak nyerni. A Ferencváros igyekezett minél többet kihozni a játékából és megnehezíteni ellenfele dolgát, de ez most sajnos nem sikerült. A ZF-Eger továbbra is veretlen, míg a vendégek begyűjtötték egymás után a hatodik vereségüket.
12:5
(3:1, 4:1, 3:1, 2:2)
> >
Tükörsima győzelmet aratott ma a DVSE, akik helyenként látványosan, de elsősorban természetesen eredményesen pólóztak ezen a napon. Elsősorban Marnitz nagy bombái szórakoztatták a szép számban kilátogató debreceni közönséget, de többen is jó teljesítményt nyújtottak, a vendégeknél pedig csak Kistamás tudott érdemben hozzászólni a meccshez. Ezzel a három ponttal a Debrecen 25 egységgel az ötödik, míg a Szentes maradt hétpontos és a tizennégycsapatos liga utolsó előtti helyezettje. A következő fordulóban a DVSE Szolnokra látogat, a Szentes pedig a BVSC-Zugló csapatát fogadja majd. Egyik sem lesz könnyű meccs! Tartsanak velünk akkor is, de addig sem maradnak esemény nélkül, hiszen még jelenleg három bajnoki találkozó is tart! Kövessék azokat a közvetítéseket is nálunk! Én mára megköszönöm a figyelmüket Debrecenből, további jó böngészést kívánok az onlajnok.com-on!
> >
A második negyed után benne volt a mérkőzésben, hogy az OSC esetleg felzárkózik ellenfeléhez az első negyed gyenge teljesítménye után, azonban a Vasas nem engedte közelebb riválisát, sőt növelni tudta előnyét. A zárófelvonásra ismét kicsit kiegyenlítettebb lett a két csapat közti különbség, azonban a hazaiak egy cseppnyi kétséget sem hagytak ezen az estén, hogy megérdemlik a három pontot. Gördülékeny és eredményes támadásaiknak köszönhetően, hét góllal verték meg újbudai riválisukat. Köszönjük a figyelmüket és jó hírrel szolgálhatunk, ugyanis jelen állás szerint a jövő héten is a teljes OB I-et követhetik oldalunkon! További szép estét kívánunk!
16:8
(5:0, 4:2, 4:4, 3:2)
> >
A mérkőzésen igazolódott a papírforma, sima hazai siker született, főleg az első félidőben szerzett előnynek köszönhetően. A második játékrészben az YBL már pontosabb volt, és ki kell emelni Ádám Zsolt teljesítményét aki nagyokat hárított. A végeredmény tehát 16:8, köszönöm figyelmüket!