27:25
(14:12)
> >
A Ceglédi KKSE villámrajtot vett a második félidő elején, a vendégek a szünetbeli kétgólos hátrányból kilenc perc leforgása alatt négytalálatnyi előnyt kovácsoltak. A folytatásban magukhoz tértek a házigazdák, akik tudtak újítani: a Csoknyai-alakulat előbb a 44. minutumban egyenlített, majd három perccel később már három góllal (23-20) vezetett. A találkozó hajrája nagyszerű csatát hozott, s bár a vendégek közelebb lopództak a fiatalokhoz, végül sem egyenlíteniük, sem pedig fordítaniuk nem sikerült. Összességében nézve remek, elképesztő fordulatokban gazdag találkozót láthatott a szépszámú közönség.

Köszönjük, hogy ezúttal is figyeltek ránk!
28:28
(19:17)
> >
Teljesen megérdemelten szerzett pontot a Debrecen együttese a mai napon. Ezen a mérkőzésen a Vác kimondottan gyengén játszott, az első félidőben a védekezés, a második félidőben pedig a támadás nem ment, a Loki pedig megérezte a lehetőséget és élt is vele. A Vác képtelen volt 1,5 percen át megőrizni két gólos előnyét a végén és hagyták lőni az addigra már 11 gólos Sopronyi Anettot, a legeredményesebb debreceni játékost.
Végig harcosan és szívósan kézilabdázott a DVSC és az elmúlt hetek gyenge formája ma nem is látszott. Ezzel a megszerzett bravúros döntetlennel talán a Loki ismét elindul felfelé. A Vácnak viszont ideje lenne felébrednie, mert az utóbbi három mérkőzés mérlege két vereség után mindössze egy döntetlen.
A végeredmény tehát Vác-Debrecen: 28-28.