Ipress Center-Vác – Debrecen 28:28 (vége)
Ipress Center-Vác
28:28 (19:17)
DVSC - TVP AQUATICUM
kedd 04.02.2014, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Vác • Női kézilabda NB1

Teljesen megérdemelten szerzett pontot a Debrecen együttese a mai napon. Ezen a mérkőzésen a Vác kimondottan gyengén játszott, az első félidőben a védekezés, a második félidőben pedig a támadás nem ment, a Loki pedig megérezte a lehetőséget és élt is vele. A Vác képtelen volt 1,5 percen át megőrizni két gólos előnyét a végén és hagyták lőni az addigra már 11 gólos Sopronyi Anettot, a legeredményesebb debreceni játékost.
    Végig harcosan és szívósan kézilabdázott a DVSC és az elmúlt hetek gyenge formája ma nem is látszott. Ezzel a megszerzett bravúros döntetlennel talán a Loki ismét elindul felfelé. A Vácnak viszont ideje lenne felébrednie, mert az utóbbi három mérkőzés mérlege két vereség után mindössze egy döntetlen.
    A végeredmény tehát Vác-Debrecen: 28-28.
    ---- (19:25:55)

60
    Vége a mérkőzésnek. (28:28)

60
    SOPRONYI az utolsó másodpercben kapufás átlövésgólt szerez, ezzel ikszelt a Debrecen! (28:28) (28:28)

60
    29:48-nál időt kért a DVSC, emberelőnyben támadhatnak az időkérés után. (28:27) (28:27)

60
    Virág ellépte, jöhet a Loki, 12 másodperc. (28:27) (28:27)

60
    Szondi kettő perces kiállítást kapott. 27 másodperc és emberhátrányban a Vác. Még nem dőlt el. (28:27) (28:27)

60
    SLAKTA belőtte a jobb szélről nagyon gyorsan. (28:27) (28:27)

60
    FARKAS belőtte a hetest a bal sarokba. (28:26) (28:26)

60
    Kamper tört be ügyesen és hetest harcolt ki. Ez a meccslabda lehet. (27:26) (27:26)

60
    Utolsó perc, támad a Vác. (27:26) (27:26)

59
    Triffa nagyon fontos védése, Barna átlövését követően. (27:26) (27:26)

59
    1,5 perc hátra, nagy izgalmak. (27:26) (27:26)

59
    Farkas lő fölé. (27:26) (27:26)

58
    Rossz bejátszás középre, lerohan a Debrecen. KARALYOS pedig bevágja középről. Újra csak egy. (27:26) (27:26)

58
    Sopronyi most a jobb szélről próbálkozott, de éles szögből mellé dobta. 3 perc hátra. (27:25) (27:25)

57
    Lépéshiba a Vácnál. (27:25) (27:25)

57
    Triffa most kirúgja Sopronyi büntetőjét, Virág pedig megszerzi. (27:25) (27:25)

56
    Triffa védi beállóból Bohus-Karnik lövését, de ismét hetes. (27:25) (27:25)

Ipress Center-Vác: Bíró, Triffa – Niksic, Hámori, Farkas, Szondi, Ivanics, Kamper, Szádvári, Fülöp, Nikcevic, Dakos, Németh L., Virág, Drávai, Ertl
    DVSC - TVP AQUATICUM: Lajtos, Varga – Bohus-Karnik, Szilágyi, Varsányi, Vörös, Karalyos, Simsikova, Sopronyi, Slakta, Barna, Bardi, Som, Karnik Sz., Valovics, Kudor

Játékvezetők: Baranyi Antal, Szloska Krisztián