22:26
(10:13)
> >
A hazai csapat a második játékrész derekáig tudta tartani a tempót a Szegeddel szemben, ám az 50-52. perc környékén kialakult a 4-5 gólos vendég előny, amit a végéig megőrzött a Tisza parti gárda. Köszönjük figyelmüket!
29:25
(13:13)
> >
A PLER-Budapest ebben a szezonban harmadszor is legyőzte a Mezőkövesdet, ezzel a fővárosiak a bennmaradás szempontjából fontos két pontot szereztek.
Az első játékrészben még fej-fej mellett haladt a két csapat, szünetre 13:13-as állásnál mehettek a felek. A fordulást követően az első gólt ugyan a kövesdiek szerezték, de a 34. percben már hazai előnyt mutatott az eredményjelző. Ezt követően a hazaiak már nem engedték ki a vezetést a kezükből, az utolsó tíz percre már hárommal ment a hazai csapat. A hajrában is jobban pörgött a PLER, így végül különösebb izgalom nélkül teltek a legutolsó percek.